Wyjscie HDMI

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Mam maly problem tzn. nie mam sygnalu poprzez wyjscie HDMI. Do tej pory wszystko dzialalo jak nalezy tuner byl caly czas podlaczony poprzez kabelek HDMI do TV i nie bylo problemow.
      Dzisiaj po pracy wlaczam tunerek a tu ciemnosc. Zmienilem kabel,myslac ze to on zawinil. Niestety nadal ciemnosc.
      Podlaczylem Euro-zlacze obraz jest i wszystko dziala, na wejsciu YgYbYr tez obraz jest tylko poprzez HDMI mam ciemnosc.
      Z ciekawosci wgralem tez inny image jednak to tez nie pomoglo, czyzby wyjscie HDMI mmi padlo ???
      Jak mozna to jeszcze inaczej sprawdzic aby byc pewnym ?

      Czekam na wasze rady.

      P.S: Kabel HDMI wsadzony jest na maxa do konca wiec to nie problemy z kontaktami.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Rosa ()

    • Wyjscie HDMI

      u mnie jest podobnie z HDMI, obraz normalnie jest i pochwili znika potem znowe jest i tak dopuki nie zrestartuje telewizora i tunera ,nieraz chce mnie cos trafic. dzonilem do servisu i maja przyjechac w piatek do telewizora . to zobaczymy co powiedza.