Problem z Polsatem moduł CI

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Problem z Polsatem moduł CI

      Witam, jestem świeżym ale ambitnym ;) posiadaczem Vu+duo. Podłączyłem sprzęt zamontowałem moduł CI Polsatu coś tam poustawiałem (intuicyjnie) i nawet się udało. Kanały się pojawiły. Problem polega na tym że programy chodzą ok 30-40 sekund i tuner się resetuje i uruchamia się ponownie ostatni uruchomiony kanał i tak wkoło , a czasami pojawia się zielony ekran z informacją "sory ale coś się ......... Mam wrażenie że chodzi o problem z modułem Polsatu ponieważ gdy wkładam moduł z NC+ tuner się nie resetuje. Zainstalowany mam BlackHole 2.1.6.1..
      Proszę więc o poradę co ustawić - co doinstalować żeby to chodziło normalnie bez resetów.
    • ok, zrobię kopię zapasową BH. Już wiem że ma być VTI - problem tylko na tym że przy uruchomieniu nie widzi mi przygotowanego pendriva z nowym Image. Nie wiem co robię nie tak - może jakaś podpowiedź? - może zły image, może coś trzeba ustawić w BH, może jakiś autostart z pendrive?
    • Witam. Mam problem z modułem Polsatu w vu duo2 przestał go rozpoznawać , wszystko działało z nc+ Obecnie działa tylko karta nc. Pomocy co mam zrobić. Pozdrawiam

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von gregor2009 () aus folgendem Grund: Zastanawiam sie które pliki mogę usunąć od karty bo jest błąd i moduł nie przechodzi uwierzytelnienia (pokazuje 0%) instalowałem obrazy vti 8 i 9 w starym dek zrobiłem reset modułu i ciągle 0%