Problem z Polsatem moduł CI

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Problem z Polsatem moduł CI

   Witam, jestem świeżym ale ambitnym ;) posiadaczem Vu+duo. Podłączyłem sprzęt zamontowałem moduł CI Polsatu coś tam poustawiałem (intuicyjnie) i nawet się udało. Kanały się pojawiły. Problem polega na tym że programy chodzą ok 30-40 sekund i tuner się resetuje i uruchamia się ponownie ostatni uruchomiony kanał i tak wkoło , a czasami pojawia się zielony ekran z informacją "sory ale coś się ......... Mam wrażenie że chodzi o problem z modułem Polsatu ponieważ gdy wkładam moduł z NC+ tuner się nie resetuje. Zainstalowany mam BlackHole 2.1.6.1..
   Proszę więc o poradę co ustawić - co doinstalować żeby to chodziło normalnie bez resetów.
  • Jest ten Modul na 100% OK? Sprawdzales w innym Dekoderze?
   Ja bym przeinstalowal na nowy np VTI i zobaczyl czy dzieje sie to samo.Najpierw zrob kopie zapasowa BH.
  • ok, zrobię kopię zapasową BH. Już wiem że ma być VTI - problem tylko na tym że przy uruchomieniu nie widzi mi przygotowanego pendriva z nowym Image. Nie wiem co robię nie tak - może jakaś podpowiedź? - może zły image, może coś trzeba ustawić w BH, może jakiś autostart z pendrive?
  • Problemem okazał się nie właściwy image vti. Posiadam tuner vu+duo2 a miałem na pendrive image do vu+duo. Właściwe image załatwiło problem.

   Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
  • Witam. Mam problem z modułem Polsatu w vu duo2 przestał go rozpoznawać , wszystko działało z nc+ Obecnie działa tylko karta nc. Pomocy co mam zrobić. Pozdrawiam

   The post was edited 1 time, last by gregor2009: Zastanawiam sie które pliki mogę usunąć od karty bo jest błąd i moduł nie przechodzi uwierzytelnienia (pokazuje 0%) instalowałem obrazy vti 8 i 9 w starym dek zrobiłem reset modułu i ciągle 0% ().

  • Zastanawiam sie które pliki mogę usunąć od karty bo jest błąd i moduł nie przechodzi uwierzytelnienia (pokazuje 0%) instalowałem obrazy vti 8 i 9 w starym dek zrobiłem reset modułu i ciągle 0%