smart HD na vu+ duo2

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • smart HD na vu+ duo2

      Witam wszystkich

      Mam oplacona karte smart hd ponad 40 kanalow
      Na VU+ duo2 nie umiem startnac
      Czytalem o innych problemach i znalazlem ze scam dziala zainstalowalem no i funktionuje.
      Ale nie moge nagrywac 1, 2 albo wiecej programow i jednoczesnie inny ogladac.
      Czytalem o cccam i oscam ale nie mam zielonego pojecia.
      Czy mozna cccam albo oscam zainstalowac tak zeby moj resiver funktionowal, no i jeszcze jedno nie mam drugiego resiver zeby jak pisza server i client
      Prosze o pomoc i z gury dzeki!!!
    • Witam Qwert,

      ty posiadasz bardzo dobry sprzet, i oczywiscie mozna na niege zainstallowac oscam i cccam. Polecam Oscam, a jak to sie robit to mozesz poczytac tu; [CR OSCam FEED] Support Thread - alle Fragen und Probleme

      Wiem jest po niemiecku, ale wyjasnia sie prawie samo! polecam!
      I nie potrzebujesz dwoch reciverow zeby oscam dzialal, twoje Duo2 moze byc serverem (bo Smart HD karte jest w czytniku) a dvbapi bedzie klientem. Dvbapi mussi byc w oscam ustawione, zeby oglandac programy. Wiem brzmi troche trudno, ale ja tez tak zaczynalem i teraz dziala u mnie oscam jak nalezy. Poczytaj i zamelduj sie jak cos nie jest jasne! :thumbsup:

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von pilik ()