Dream Elite BarryAllen ve Meoboot?

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Dream Elite BarryAllen ve Meoboot?

Arkadaslar hepinize iyi günler Türkce bölümü acildigi iyi oldu hepimize hayirli olsun hic olmassa karsilikli birbirimize yardimci oluruz Ayrica Vu+ Mod (TBCH2002) Arkadasin bize cok faydasi olacagin,dan memnunum VU+ile olan proplemlerimizi Türkce daha iyi anlatabiliriz.

ben kendim LINUX olarak Dreambox ve VU+ kullaniyorum ve bir tane,de ClarkeTech 5000HD var VU+ reseiviri iki arkadasa aldik ikiside memnunlar gercek,dende vu+ iyi bir reseivir.

Benim soruma gelince bundan önce bir arkadasa vu+ aldik ve ona yanimiyorsam galiba Flash,a orginal VTI 3.2 imageyi yükledim BarryAllen ilede USB bellege VTI Team image ve Dream Elite image yükledim arkadas hala kullaniyor.
      Simdi bir arkadasa daha vu+ aldik ayni sekilde Flash,a orginal 5.0 versionu yükledim ve BarryAllen ile,de Dream Elite VE VTI Team imageyi yükledim imageler yükleniyor ve normal TV kanallarini gösteriyor ama Cccam 2.14 Emu,yu Addons,dan indirdik,den sonra Activieren yapamadim ve Foruma yazdim biz BarryAllen kullanmiyoruz falan yazdilar bende VU+,un Flash,ina Dream Elite imageyi yükledim calisiyor.

1-Flash,da Dream Elite varken BarryAllen veya Meoboot ile,de USB bellege VTI team -Pli ve Dream Elite,yi yükleyebilirmiyim oluyorsa iyi calisiyormu?

2-Birde BarryAllen orginal image ile niye olmuyor(Dreambox,da oluyor)?

Hepinize saglikli günler dilerim
    • dreamelite son versiyonlarda flash harici multiboot ile cam calitiramazsiniz. calistirmak icin;

Multiboot ile USB'de yüklü Dream Elite imaj'a VTI Panel Kurup Cam Yönetmek.

1- Linkteki Vti Panel Klasörünü rar'dan çýkartýp ftp ile Vu+'ýn /usr/lib/enigma2/python/Plugins/SystemPlugins/ klasörüne atýnýz.
      2- Kapatma menüsünden GUI restart yapýnýz.
      3- Yeþil tuþa basýp VTI Panel'e giriniz.
      4- Dreamelite de ekranda bir þey yokkken Yeþil Tuþa basýp ardýndan sarý tuþa basýnýz Eklnetilerden Cam ve Cam Configlerinizi indirip Dosyalarýnýzý FTP ile editleyiniz."VTI Panel Cam yönetimden cam indirmeyiniz. indiriyormuþ gibiyapar indirmez."
      5- /usr/Camscript klasöründeki dosyalarý /usr/script klasörüne kopyalayýnýz.
      6- VTI Panelin Cam Yönetiminden Cam'i aktif ediniz.

Dream Elite imaj için iþlem bu kadar.

Not: Dream Elite imajý VTI Panelden update etmeyiniz."Denemedim önermem"

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von pro_dufa ()

• Bu Forum da kardesim Multiboot desteklenmiyor malesef cünkü cok sorunlar cikiyor.

Ama yinede sana cevab veriyim yeni Imaj 5.0 OE 1.6 kullaniyor ve burda eski imajlar OE1.5 ondan yeni ve DreamElite olsun yada VTI calismaz ama 4.9 orijinal dan alsan oluyor.

Ama bildim kadariyla bütün Team Imajlar artik hic biri desteklemiyor multiboot u.

Cünkü cok kisi cok sorunlar yasadi ve neden kaynaklandigi belli olmadigi icin biraktilar

KEIN PN SUPPORT!
    • Bu Forum da kardesim Multiboot desteklenmiyor malesef cünkü cok sorunlar cikiyor.

Ama yinede sana cevab veriyim yeni Imaj 5.0 OE 1.6 kullaniyor ve burda eski imajlar OE1.5 ondan yeni ve DreamElite olsun yada VTI calismaz ama 4.9 orijinal dan alsan oluyor.

Ama bildim kadariyla bütün Team Imajlar artik hic biri desteklemiyor multiboot u.

Cünkü cok kisi cok sorunlar yasadi ve neden kaynaklandigi belli olmadigi icin biraktilar

cevabin icin sagol kardes(Forum,dan güzel bir cevap alamamistim) Tekrar sagol simdi neden olmadigini biliyorum su anda Flash,da Dream Elite var iyi calisiyor .

ögrenmek istedigim vu+ un Flash,ina Dream Elite imageyi yükledim ve BA ilede USB bellege tekrar Dream Elite imageyi yüklesem olurmu?
    • Ben senin simdi tam ne yapmak istedini anlamadim?
      Dream Elite var diyorsun BA yükleyip tekrar DreamElite mi Kurmak istiyorsun?
      Sana tavsiye etmiyorum BA yada Multiboot yapmani yeni Imajlarda, cünkü hic bir Takim desteklenmesine önem vermiyor.

Tek tek denemek istiyorsan Kur imaji sonra dene USB ye Image i kopyala kurulmus halinde, sonra istersen VTI iyi dene onda aynisi yap. En sonun da hangisini begeniyorsan onu kurulmus halinde geri yüklersin

KEIN PN SUPPORT!
    • Selam arkadaslar size bir sorum olacak bende blackhole image var ama ben bir türlü su meoboot tu kuramiyorum acaba sticktenmi yoksa image denmi.