mediaportal v4.2.0

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• mediaportal v4.2.0

1-mediaportali instale etmek istiyorum ama olmuyo ftp dengönderiyorum ama box un icinde erweiterunglarda gözükmüyo nasil yaparim acabaß
      2-webradio ya nasil radyo kanali eklerim?
      simdiden tesekkürler
    • dedigin gibi gönderdim ama yinede box ta gözükmüyor vu dan manuel nasil oluyo acaba?
    • mert16 schrieb:

dedigin gibi gönderdim ama yinede box ta gözükmüyor vu dan manuel nasil oluyo acaba?
      Selam,

önce media portal ipk dosyasini ( O2.0 icin olani ) indiriyorsun. Daha sonra cihaza ftp ile baglanip ipk dosyasini temp `in icerisine atiyorsun.
      Daha sonra kumandadan Mavi tus, Manuelle installation, instaliere ipkg Pakete diyorsun.

Cihazi yeniden calistirdiginda Media Portal Erweiterungen `un icerisinde olacaktir.
      Menü sifresi 0000

Kolay gelsin
    • slm kadehte kardes
      media portal vu+ nun icinde ama acmak isteyince yesil ekran geliyor daha öncede ( einige plugins sind nicht verfügbar extensions/no module namedplugin) yazisi geliyo skin de degisiyo
      ben direk en yeni media portali yükledim 4.2.0 bi sey mi eksik acaba?
    • TBCH2002 schrieb:

Hangi Skin i kullanıyorsun?
      Orijinal Skin i kullan Bi!
      Bence 4.2.2 indir ve onun üstüne yükle birdaha dene. Bende ve cogu kişide sorunsuz çalışıyor

selam tbch2002
      4.2.2 yi indirdim yine olmadi box ta media portal gözüküyor üzerine basinca yesil ekran oluyo arkadan yine einige plugins sind nicht verfügbar yaziyo
      acaba ftp ile göndermedemi problem oluyo bu isten anladigimida söyliyemem ama 2 gündür ugrasiyorum bi sekilde olmuyo bu gün de olmazsa birakicam
      box tan media portali silebilirmiyim ?cevaplar icin tesekkürler
    • Nike2012 schrieb:

Sabit diskteki crashlog u buraya koyarsan, sorun nereden kaynaklanıyor büyük ihtimal anlaşılır.
      selam nike2012
      erweiterunglarda crashlog u bulamadim buraya derken nereye tmp in icine mi?tam anlamadim
    • Arkadaslar media portal 6.72 güncelleme yapinca mediaportaldan grauzoneyi aktive edince direkmen yesil ekran cikiyor, kac kere dosya ve ipk olarak yükledim mediaportali sonuc ayni,mediaportalda. ayni sorunu yasayan arkadaslar var mi