BRay ISO Kaliplari ve Diskleri icin Oynatici ya da Eklenti istiyorum...

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• BRay ISO Kaliplari ve Diskleri icin Oynatici ya da Eklenti istiyorum...

Merhaba dostlar,

Solo2'nin islemcisi malumunuz çok guclu, ben satin aldigim 3D ve Normal Bluray disklerini cihazda harici USB BRay ROM ile Solo2'de data disk olarak her hangi bir oynaticiyla videolarini oynatmak istiyorum.
      Arastirmalarim sonucu AMS (AdvancedMovieSelection) Eklentisi ile oluyormus.
      Bu eklentiyi kurup bir BRay ISO acmak istedim lakin "Bluray Disc Player eklentisi gerekli" diyerek uyardi, derken onu da kurdum sorunsuz ama Eklentiler menusune girerken hata verip acmad1.
      Onun icin boyle bir eklenti olmas1 ya da uyumlu hale getirilmesi Solo2'nin gucune guc katacaktir.

Ya da ne yapabilirim?

Simdiden cok tesekkur ederim.

Not: Kullandigim ISO Kalibi ve BRay Disklerinde koruma yoktur.

Sevgilerimle...
      Rüya bitti, gerçekle tanýþýn...
      Dream is over, meet the truth...
      Traum ist vorbei, treffen die Wahrheit...
    • Originally posted by TBCH2002
      Bence elinde olan BRay den .mkv yap onlari okuyorlar Vu+

Onlarin hepsini biliyorum, dedigin kolaya kacmak olur dostum cunku olmayacak bir sey deg1l.
      Bu olursa Vu+ cihazlari cok daha degerlenecektir

Olmayacak bir sey de istemiyorum sanirim.

Sevgilerimle...
      Rüya bitti, gerçekle tanýþýn...
      Dream is over, meet the truth...
      Traum ist vorbei, treffen die Wahrheit...
    • TBCH2002 schrieb:

Bence elinde olan BRay den .mkv yap onlari okuyorlar Vu+
      sen şakamı yapıyorsun, kafamı buluyorsun olaya biraz ciddiyetle yaklaşsan daha iyi olur, yok yaklaşayacaksan bu şekilde yazmanı yadırgadım..

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von thawtes ()

• Kacmak la ilgisi yok.
      Biz burda Codlari yapmiyoruz, VU+ kendi yapiyor ve sadece siz degil cok kisi daha soruyor ama VU+ kendisi Imajina eklemedigi müddet bizim burda yapa bilicek birseyimiz yok.
      O yüzden su an tek yol .mkv oldugu icin öyle yazdim.
      Kimseyle kafa bulmuyorum sadece gercek su an bunlar.

KEIN PN SUPPORT!
    • TBCH2002 schrieb:

Kacmak la ilgisi yok.
      Biz burda Codlari yapmiyoruz, VU+ kendi yapiyor ve sadece siz degil cok kisi daha soruyor ama VU+ kendisi Imajina eklemedigi müddet bizim burda yapa bilicek birseyimiz yok.
      O yüzden su an tek yol .mkv oldugu icin öyle yazdim.
      Kimseyle kafa bulmuyorum sadece gercek su an bunlar.
      o zaman bu sekilde açıklayarak yazsaydın arkadasım bende kafa yaptığını sanmazdım neyse..
      lakin topu yine vu+ ya atılmıs gibi bi hissiyat var vu+ zaten eklese vti teama ne ihtiyac var ? ortada doneler var kodlar var vsvs bunları alıpda yapabilir diye düşünüorum. hee olmuyomu vti team birsey yapamıyomu bu konuda hay hay onada lafım yok lakin bu konuda VU+ ya direk baskı yapabilir.. nihayetinde VU+ Developerlarla en iyi biz değil TEAM lar iletişim kurar.. zaten VU nun da yegene 2 TEAMI var biri BH diğer VTI.. bu konu ile ilegili VU+ ya baskı kurmanızı ve bu özelliğin artık gelmesini sizden istiyoruz tum userar adına bu misyonu üstlenin lütfen..

tesekkurler sevgiler...