Zmiana hasla przez telnet

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Zmiana hasla przez telnet

      Zmiana hasla konsola telnet

      1. Aczymy sie konsola telnet z naszym Vu+ ( Win Vista i 7 trzeba aktywowac )
      2. Tak wyglada nasza konsola
      *******************************
      * *
      * VTI Image *
      * *
      * vuplus-support.com *
      * *
      *******************************

      welcome on your Vu+ Duo! - Kernel 2.6.18-7.3 (#1 SMP Fri Apr 23 01:53:28 CEST 20
      10).
      bm750 login: root

      3. Wpisujemy login : root (enter)
      4. Wpisujemy passwd i (enter)

      Changing password for root
      Enter the new password (minimum of 5, maximum of 8 characters)
      Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
      Enter new password:

      5.Wpisujemy nasze haslo i (enter)
      6. Potwierdzamy jeszcze raz nasze haslo
      i mamy juz na Vu + zmienione haselko
      Bilder
      • telnet_haslo.jpg

        47,61 kB, 1.280×800, 657 mal angesehen

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von KosMa ()

    • witam kol. wiedzmin. potrzebna pomoc, ostatni gigant- mam problem z haslem w vti panelu wczoraj zadnego nie bylo dzis juz jest i za kazdym razem inne tak ze nie moge polaczyc sie przez fille zile ani CM z tunerem pytanie jak mozna zlikwidowac te program "set root password". od godziny zmieniam kasuje ,a za kazdym razem inny, pomocy bo mi nerwy puszczaja.
    • no niestety zauwarzylem ze na poczatku nie ma hasla i nie ma problemu,ale gdy ustawie "maunt "dla filmow z komputera to po restarcie vu ma problem z polaczeniem fillezilla nieznajduje IP ,a drembox edit znajduje IP ale cos gada o porcie i hasle .niewiem jak by to mozna zlikwidowac, moze ja cos zle robie. przez telnet tez nie idzie bo niechce sie polaczyc(moze brak wlasciwego hasla).