CutListEditor

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • CutListEditor

      Hi eksperci,

      pora na pierwszy temacik....
      Mam problem z tym plugin'em. Nie bardzo rozumiem jak to wszystko ma dziaBa. Je|eli otwieram w nim jaki[ nagrany materiaB, dochodz do tego miejsca gdzie zaczyny si dla mnie "pocztek" materiaBu, to co mam wybra z listy po wci[niciu 'OK'? Ma to by 'cut start' czy tez 'cut end'? Czy tymi punktami zaznaczam miejsca które maja by wycite? Dor tej pory pracowaBem na PC z ProjectX i tam byBo to wszystko w miar proste i intuicyjne. Czy kto[ mo|e mi pomoc w tym temacie?

      misiek_77
    • RE: CutListEditor

      witam
      sam nie znam tego pluginu ale poszperalem troche i znalazlem to moze ci sie w czyms przyda
      "Wybierz film, a nastpnie naci[nij klawisz Menu redaktor sekcji decydowa o wystawieniu do edycji filmów, a nastpnie wyci z Cutlisteditor."
      dobrym programem do obrobki filmow jest dvr_studio_pro
      pozdrawiam
      Bilder
      • screenshot-osd.jpg

        41,17 kB, 1.280×720, 412 mal angesehen
      • dvr-studio.jpg

        115,12 kB, 1.280×800, 402 mal angesehen

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von KosMa ()

    • Wiec odplasz film wciskasz menu potem edytor ciecia filmu jak odpalisz plugin wciskasz ok na pilocie pózniej zaznaczasz opcje która cie interesuje czyli rozpocznij ciecie tutaj wlaczasz play przewijasz reklame lub film do momentu w ktorym chcesz zakonczysz ciecie wciskasz ok i wybierasz zakoncz ciecie tutaj powtarzasz wszystko tyle razy ile jest reklam na koniec wychodzisz z tego pluginu i wciskasz execute cuts o ile dobrze pamietam to do tego jeszcze potrzebowac bedziesz plugin moviecut i do zmiany nazwy nagranego programu movieretitle