Vti Image 5.0.x

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Problem z Channel - [Channel zap-] w MQB

      Ktos o tym juy pisal, czyli problem wystepuje najprawdopodobniej nie tylko u mnie, jesli u kogos to dziala prawidlowo prosze o potwierdzenie. Dla pewnosci wylumacze w czym jest problem. Mianowicie przycisk Channel - jest domyslnie przypisany do zmiany bukietow, ale ja, pewnie nie tylko wole tu mie zmiane kanalu w dul. Niestety przypisujac cokolwiek do tego przycisku, nadal po przycisnieciu dziala to co przypisalismy, ale takye zmiana bukietu. Zmiana MQB na wersje z Vti 4.2.4 nic nie daje, problem lezy w sofcie.
      Edycja:
      Problem w MQB mozna rozwiazac, wpisujac recznie mapowanie. Zastanawiajace jest dla czego podmiana keymap na prawidlowy, w niczym nie pomagalo ?(.

      Niestety, gorsza rzecz jest z RemotyTimer, a mianowicie nie wyswietla sie zawartosc timera, widac ze lista jest pobrana, ale nie sa wyswietlane zadne litery, po prstu mozna przeskakiwac po tych nie widocznych elementach ?(.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von ADAM0107 ()

    • mysle ze 5.0 jest troche nie dopracowany np po zmiane spinnera cool tv guide albo skina po restarcie nie chce restartowac , czesto zielony obraz dobrze ze zrobilem backup a. wgrywale wrzystko z 5 razy i zawsze cresch. pozdrawiam
    • Nie, jest wszystko OK z dwoma boxami. Zmienialem sinnery, skin i mam cooltv i inne wtyczki. U innych tez tych problemow nie ma. Cos u ciebie jest nie tak.

      Wgrywarz z feedu?

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Mysliwitz ()

    • "Wgrywarz z feedu? " sorki ale co to znaczy?
      sciagnolem wersje na usb , najpierw loader, a potem VTI 5.0. zdaje mi sie ze jakby system chwilami sie zacinal np. przy otwarciu listy kanalow i przesowanie w gore albo w dol mam wrazenie ze nie chodzi plynnie tylko sie troszke zatrzymuje. ostatnio mialem 4.0 i smigal ze az milo. nie wiem co zrobic prosze o jakas dobra rade. pozdrowienia.
    • Wgralem laoder potem vti 5.0 potem liste kanalow, multi quickburton, ccam2.3, sciagnolem picony i cool tv guide v6.1 potem moj ulubiony plugin "blu sadow" iiii tuner chce "neu starten" klikam "tak i restartuje tylko potem juz tylko na ekranie panienka z lapkami i "load default" w lewym rogu i to wszystko czekam nawet do 30 minut bez zmian . Potem znowu USB i od poczatku. pozdrawiam.

      P.S.zapomnialem napisac VU+ duo i ze jak probuje inne pluginy zaistalowac to po restarcie efekt jest identyczny.
    • Troche ciezko zrozumiec,co piszesz.
      Moze zrob tak,Wgraj VTi 5.0,ustaw siec i przeprowadz aktualizacje VTi.
      Potem mozesz wgrywac pluginy,ale na poczatek tylko z feed tzn: niebieski-dodatki-czerwony,tam masz mozliwosc wgrywania pluginow i wiele innych rzeczy.
      Na poczatek proponuje inny skin moze ten: Grey HD.
      Nie wgrywaj za wiele dodatkow,z powodu flasha,albo sprobuj wykasowac wiele rzeczy z image ktore nie ci potrzebne,sluzy do tego VTi ZerO znajdziesz go tutaj niebieski-VTI Systemwerkzeuge(Trzecia pozycja od gory)
      pozdrawiam
      opami
      ULTIMO 4K VTI 11[b].0.x[/b]