VTI 4.2.3 (HbbTV)

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • VTI 4.2.3 (HbbTV)

      Mamy nowe oprogramowanie dla Solo, Uno, Duo i Ultimo.

      Image dla Solo nie zawiera HbbTV, ale jest na naszym feed i mozna sobie dodatkowo zainstalowac. Image dla Uno, Duo i Ultimo ma juz w sobie funkcje HbbTV.

      Na polski programach jeszcze nie widzialem tej oferty ale na duzo niemiecki programach jest opcja HbbTV, mjedzy innymi na ARD i ZDF.

      Pozdrawiam

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Mysliwitz ()

    • Niestety z powodu czestego gubienia zamontowanych zasobow sieciowych, musialem zrezygnowac z tej wersji. Byc moze ma to zwiazek z zapchanym fleszem (Uno), mimo uzywania flasheExpander. Nastepna sprawa brak wtyczki PartnerBox na feed, jest RemoteTimer, ale to nie to samo. Nie dziaBa EMC, itd. To pierwszy raz gdy wrocilem do poprzedniego softu, a instalowalem Vti od pierwszej wersji (Duo od lutego 2010). ?(
    • Wersja 4.2.1 poprawila problemy z zasobami sieciowymi!

      PartnerBox juz nie ma na feed i narazie nie bendzie, bo autorzy tej wtyczki tak sobie zarzyczyli. Musis poszukac w internecie, ale musi to byc wersia do "mipsel32".

      Co do EMC to sprawa nie odpowiedniego/jeszcze nie dostosowanego skinu. Sprobuj inny skin, ktory jest na feed!
    • Poczekam na werse 4.2.2 :tongue:. Jesli chodzi o wtyczke PartnerBox to jedna z priorytetowych jak rowniez EMC, ja rozumiem ze tworcy powiazani sa z konkurencja, ale mysle ze lepiej wspolpracowac niz sie obrazac =). EMC nie dzialala mi z DMConcinnity-HD-Controler 0.5.15b - 26.08.2012. Czy PartnerBox dzialajaca na v.4.1 bedzie ok?
    • Czesc Adam,

      w wersji VTI 4.2.1 jest cos nowego co funkcjonuje jak Partnerbox.

      Pod punktem opcje (menü), Einstellungen i Kanalsuche (nie wiem jak w jenzyku polskim tam pisze), jest nowy podpunkt (punkt ostatni), w korym mozna polanczyc faworytow innego receivera z swoim receiwerem. To funktionuje jak partnerbox.

      Nie potrafie tego lepjej wytumaczyc w jezyku polskim. Zobac a jak nie znajdziecz, to zapytaj jeszcze raz.

      Wtyczka partnerbox dzialajanca na 4.1 nie bendzie dzialac. To musi byc wersia do "mipsel32". Takie tez sa do Dreambox Image 2.0.
    • Witam
      Jak obiecalem, tak zrobilem (zinstalowalem 4.2.2 Uno). Na poczatek, takie pytanie. Czy jest jakas tajmna metoda, aby wtyczka FlashExpander prawidlowo dzialala?
      Edycja: FlashExpander dziaia prawidlowo, jest tylko problem ze niedotyczy Opery, a to dla Uno ponad 90% pamieci.
      Zewnetrzna lista (zamiast PartnerBox) dziala swietnie :). Jeszcze zeby tak, przy braku wolnego tunera, automatycznie przelaczalo na zewnetrzny tuner.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von ADAM0107 ()

    • @adam,

      Powinno dac sie to zrobic. Ale poprostu trzeba troche kombinacji. Dlatego nejpierw backup zrobic.

      Image na nowo flashen.

      Z VTi Zero wszystkie wtyczki eliminowac. (VTI Zero jest cos nowego w najnowszej aktualizacji. Niebieski nacisk i pod VTI Image Werzeuge pierwszy punkt)

      Flashexpander uruhomic.

      I dopiero wtedy wszystkie wtyczki (i opera) manualnie instalowac.

      Przy takim postempowaniu powinno to funcionowac. Ja sam tego nie probowalem bo mam ultimo.
    • Originally posted by Mysliwitz
      ...
      Flashexpander uruhomic.

      I dopiero wtedy wszystkie wtyczki (i opera) manualnie instalowac.

      Przy takim postempowaniu powinno to funcionowac. Ja sam tego nie probowalem bo mam ultimo.

      Tak wlasnie robilem, niestety gdy na koniec instalowania dodatkow, zainstalowalem Opere, zajecie flascha uroslo z okolo 70% do ponad 90%. Ogolnie wszystko super dziala, jest male ale, mianowicie problem z Rytec. EPG pobiera sie tylko do polowy. Mysle ze niema co wiazac tego z nowym softem a raczej dopatrywac sie problemu po stronie Rytec.