Vu ultimo Ekran

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Vu ultimo Ekran

Selam ustalar, ultimoda ekraninda saatin hemen yaninda vu+ultimo yazisi var. Bu vu+ultimo yazisinin yerinde seyrettigimiz kanalin ismini görme sansimiz varmidir. Simdiden cevaplariniz icin tesekkürler.
    • Yok arkadasim picon demiyorum. Picon bildigim kadari ile televizyon ekraninda seyrettigin kanalin ambilemini gösteriyor. Piconlari indirdim.
      Ben televizyon ekranindan degil, ultimonun ekranindan bahsediyorum.
    • Original von sls43
      Yaptim. Picons bölümünün en sonunda lcd picons diye. Yanliz bazi kanallarda var, bazi kanallarda yok. Normalmi?

evet normal Picon lar kanal bilgilerle yapiliyor ve kanallar birsey degistirdiginde
      ona ait olan Picon u Ultimo bulamiyor kendin editlemen gerekiyor.

Forumu LCD Picon veya Picon yazarak arattir yeterince bilgi alabilirsin !

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Arena ()

• Sende hangi derece var,

Dogru 42 dereceyi ben yaptim baya eksikler vardi ve zaman bulamadim devam yapmak icin istersen sen yapa bilirsin. Cok sahtmeli bir is, bir Logo baslarda 10 dakka aliyordu sonra 5 dakka yapiyordum ama zaman yok bu aralar, birde sürekli kanallar degisiyor bizde.

Su an o kadar. Ama Default_Picon u istedigin gibi yap.
      Su an olmayica VU+ Ultimo yu degistire bilirsin. Misal bende Fenerbahce emlemi cikiyor picon olmayinca :D

KEIN PN SUPPORT!