1 antena - nagrywanie 2 programów. Vu-Duo

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • 1 antena - nagrywanie 2 programów. Vu-Duo

      Witam,
      Mam pytanie czy jest mo|liwo[ nagrywania 2 osobnych programów na VuDuo kiedy mam jedn anten podBczon do tunera A a tuner B jest skonfigurowany jako ptla.
      Mam Cyfr+.
      Karta jest w module astoncrypt (ver.2.19)
      Wiem |e jak zamontowaBbym 2 anten satelitarn to na pewno tak mog bo VuDuo ma 2 osobne tunery. WolaBbym jednak niepotrzebnie nie dziurawi elewacji domu... ;)
      Dzikuj,
      Vu-Duo
    • Tak to jest mozliwe, jerzeli twoj modul umie to, co sa duze wantpliwosci. Wszystkie mi znane moduly nie radza sie z podwojnym czytaniem karty.
      Musisz sie poinformowac czy jakis softcam czyta twoja karte cyfry. To wtedy bendzie to dzialac.

      Oboje porogramy musza lezec na tej samej Polarisationsebene, jerzeli masz tylko jeden kabel podlanczony do boxa.
    • Najprostrzy do czytania karty cyfry jest CCcam bo nie potrzebuje zadnych konfigow !
      Lepszy jest Oscam ale potrzebuje troche roboty przy ustawieniu konfigow.
      Z dzialajaca karta w czytniku mozesz oczywiscie nagrywac dwa i wiecej programy, ograniczone jest to tylko instalacja Antenowa.
      Moduly Cyfry sa JEDNO STRUMIENIOWE i nagrywac mozna tylko jeden program jednoczesnie go ogladajac. Czy Aston jest dwustrumieniowy nie wiem ale jesli sie nie myle jest jakas wersja Astona ktura jest dwustrumieniowa, moge sie jednakze mylic.
    • Bardzo dziekuje za odpowiedz. Zrezygnuje z modulu AstonCrypt i zainstaluje cccam lub oscam bo zauwazylem ze czasami udaje mi sie co innego ogladac a co innego nagrywac ale jak stosuje modul astona to vuduo zaczyna po prostu nagrywac zaprogramowany kanal i nie sprawdza czy jest obraz czy nie - tak wiec czasami mam po prostu puste nagranie.

      Jak uzywalem cccam to jesli nie mogl nagrywac bo akurat ogladalem program na innym transpoderze (?) to przelaczal automatycznie na zaprogramowany kanal tym samym wymuszajac poprawne nagranie.
      Vu-Duo

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von franek ()