Vu+ Duo + Digitürk

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Vu+ Duo + Digitürk

Arkadaslar,

VU+ Duo cihazim var. Digitürk abonesi olmak ve 7 dereceki yayinlari acmak istiyorum. Sadece kendim icin yasal olarak.

Sorun su: Önceden aldigim VU+ Duo cihazina o kadar para yatirdim. Yeni cihaz almadan, Digitürkün verecegi Modulü kullanmak istiyorum.

Ama CI+ dan falan bahsediliyor. Simdi ben yeni cihaz mi almak zorundayim yoksa Digitürkün verecegi dandik cihaza bir de extra para vererek mi sahip olmak zorundayim?

Tesekkürler
    • Ilk önce bu konu cok konusuldu az bir okusaydin hemen olmiyacagini görürdün.

Vu+ sorunu degil Dreamlerde olmuyor cünkü bu Receiverler CI+ Zertifikasi olmadigi icin.

Yani su an Digitürk ve Vu+, Dream, CT lerde olmuyor.
      Olurmu oda belli degil.

KEIN PN SUPPORT!
    • tesekkürler

görüsleriniz icin tesekkürler arkadaslar..

ligtv yi acamadiktan sonra aboneligin bi anlami yok bu cihazla.

ama oscam dan falan sözedilmis bazi sitelerde ama anlayamadim acikcasi. eslenik modül ile kart, oscam ile legal abonelik ligtv yi CI+ olmayan vu+ duo da aciyor gibisinden okudum.

simdi gidip abone olacam, sonra bir de yeni cihaz almam gerekecek. ahh bi emin olasabilsem olup olmayacagina.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von yalihuyuk ()

• RE: tesekkürler

Original von yalihuyuk
      görüsleriniz icin tesekkürler arkadaslar..

ligtv yi acamadiktan sonra aboneligin bi anlami yok bu cihazla.

ama oscam dan falan sözedilmis bazi sitelerde ama anlayamadim acikcasi. eslenik modül ile kart, oscam ile legal abonelik ligtv yi CI+ olmayan vu+ duo da aciyor gibisinden okudum.

simdi gidip abone olacam, sonra bir de yeni cihaz almam gerekecek. ahh bi emin olasabilsem olup olmayacagina.

Arkadasin yazdi gibi baka biliyorsun ama HD bakamiyorsun. Su OScam yada baska bir CAM ile olmuyor. Bütün yeni kartlar ciftlenmis. Modul ile ala bilirsin her kanala bakarsin sadece HD ler kapali olur.
      7 derecede tabiki kötü cok HD var ama 42 derecede misal hic yok orda bence fark etmez fazla

KEIN PN SUPPORT!
    • RE: Vu+ Duo + Digitürk

Original von Nike2012
      CI+ Modul ile e2 cihazlarda sadece Digitürk'un SD yay1nlar1na bakabilirsin. LigTV ve HD Kanallar1na bakamazs1n.

Ayn1s1 bende de var.

Selam arkadaslar,

bende vu+ duo var ve TR'den Digitürk Irdeto 2 kart + Vestel uydu alicisi ile ciftlesmis.

Simdi sizden dogru anladisam :
      ben vu+ duo ya CI+ modul alirsam, ciftlesmis karti kullana bilirim ve sadece SD yayinlari seyredebilirim ? dogru mu anladim ?
      Bunu 100% sizlerden deneyen var mi ?

Tesekürler

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von ColdBoy2008 ()

• Modul ile ciflesmis kartlari tabii ki vu+ da modul ile kullanabilirsin(sadece sd kanallari).

%100 deneyen ben varim, bunu defalarca yazdim yinede sürekli ayni soru souluyor.

Rast gele...
      Dream is over, meet the truth: Vu+ Uno 4K SE The New Experience

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Nike2012 ()

• Rast gelede, yetkili saticilar olmuyor diyor. O bizim kafamizi karistiriyor. Ben SD'yede raziyim. Bir kere CI+ Modulu taktiginda "CamModul nicht lesbar diyor. Ben arkadasdan DG Kartini aldim denemek icin olmadi. Bunun sirrini bize bir TANE TANE anlatinda bizde aydinlanalim.
      Samsung 65" UHD Crystal
      VU+ Duo 4k SE 2TB
      S Master AV-Rec. STR-KS 1000
      Intel I7 3770
      PS 3 & 4
    • Sagol ustda,

bir iki sorum daha olacak. Vu+ duo icin hangi modul tavsiye edersin. Sende 100% olduguna göre, bende ayni sini alayam. Sen nereden aldin, amazon.de ?
      Yoksa sende Digitürk Euro mu var ???

...
      Nike2012 cevap verirsen cok memnun olurum, tesekürler ! Simdi benim Kafam cok karisti karisti

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von ColdBoy2008 ()

• Original von ColdBoy2008
      Sagol ustda,

bir iki sorum daha olacak. Vu+ duo icin hangi modul tavsiye edersin. Sende 100% olduguna göre, bende ayni sini alayam. Sen nereden aldin, amazon.de ?
      Yoksa sende Digitürk Euro mu var ???

...
      Nike2012 cevap verirsen cok memnun olurum, tesekürler ! Simdi benim Kafam cok karisti karisti

Nike2012 lütfen cevap verirmisin ???

Tesekürler
    • Original von TBCH2002
      Hangi Modul alternativin yokki.

Sadece DT Modul ile oluyor. Oda CI+ Modul oldugu icin HD yayin calismaz VU larda!

Selam ustad,

benim digitürk kart orjinal digitürk receiver ile eslesmis !

Simdi ben digitürk CI+ modul alirsam yinede Vu+duo da SD kanallari calisirmi ?

Mesela sunu alirsam: kein link ausser zum bordsponsor

Sagilarimla ...

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Humorator ()

• Original von TBCH2002
      HAyir ciftlenmis oldugu icin.
      DT arayip demen lazim sana Modul göndermelerini ve yeni Kart gönderirler herhalde.

hmmm ???
      Ama nike2012 yukarda sunu yazmisti:
      "Uydu alici ile ciflesmis kartlari modul ile de kullanabiliyorsan, tabii ki vu+ da modul ile kullanabilirsin(sadece sd kanallari).
      %100 deneyen ben varim, bunu defalarca yazdim yinede sürekli ayni soru souluyor.
      Rast gele..."
    • Original von TBCH2002
      Ciftlesmis Modul diyor ama.
      Senin ki Receiver ile ciftlesmis oldugu icin ayni degil

yo hayir nike02012 böyle yazmis: "
      "Uydu alici ile ciflesmis kartlari modul ile de kullanabiliyorsan,..."

simdine yapacagimi sasirdim ? Malesef nikei2012 cevap vermiyor, acaba hangisi dogru ??
    • kullanabiliyorsan yaziyor.
      Yani sana denemeni diyor. Bence olmamasi lazim cünkü ciftlenmenin bir anlami kalmaz.

NIke sadece ciftlenmis Modul ile calisiyor diyor Vu+ da ama tek SD

Bize inanmiyorsan, Ara DT yi madem Orijinal kart onlara sor.
      Ben DT Receiver ile aldim. SImdi CI+ Modul var neden calismiyor de DT nin CI+Modul diye bilirsin onlarda sana anlatir :D

KEIN PN SUPPORT!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von TBCH2002 ()

• Original von TBCH2002
      kullanabiliyorsan yaziyor.
      Yani sana denemeni diyor. Bence olmamasi lazim cünkü ciftlenmenin bir anlami kalmaz.

Ben DT Receiver ile aldim. SImdi CI+ Modul var neden calismiyor de DT nin CI+Modul diye bilirsin onlarda sana anlatir :D

hocam sen haklisin .. dedigin gibi ... yoksa eslenmis kartlarin hic bir anlami olmazdi ;(

umarim yakinda homesharing olurda yine Vu+duo receivermi kulanabileyem
    • Original von ColdBoy2008
      Original von TBCH2002
      kullanabiliyorsan yaziyor.

hocam sen haklisin .. dedigin gibi ... yoksa eslenmis kartlarin hic bir anlami olmazdi ;(

umarim yakinda homesharing olurda yine Vu+duo receivermi kulanabileyem

Yakin bir zamanda olacaginni hic tahmin etmiyorum bizim Türklerde herkez paraci. Ama saglik olsun ben artik izlemiyorum Ligi bile

KEIN PN SUPPORT!