Vu Uno ile ilgili konular

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Adminlere söylerim sorun degil.
      Ama herhalde daha birsey yapmazlar deger dillerde ayrimcalik yok su an cünkü az konu isleniliyor.

Burayada sora bilirsin sorun degil

Aldin mi almak mi istiyorsun belki yardimci ola biliriz?
      Sorularin mi var?

KEIN PN SUPPORT!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von TBCH2002 ()

• Original von TBCH2002
      Adminlere söylerim sorun degil.
      Ama herhalde daha birsey yapmazlar deger dillerde ayrimcalik yok su an cünkü az konu isleniliyor.

Burayada sora bilirsin sorun degil

Aldin mi almak mi istiyorsun belki yardimci ola biliriz?
      Sorularin mi var?

almadim ama almak istiyorum yanliz fiyati biraz pahali biraz daha düsmesini bekliyecem.

ikinci sorum ise tuneri nasil yani sinyali kötü olan kanallari iyi cekiyormu

ücüncü soru ise görüntüsü nasil bende vu duo vardi görüntüsünden pek memnun kalmamistim insallah görüntü kalitesini biraz düzeltmislerdir.

cevaplariniz icin simdiden tsk. iletiyorum
    • Bende daha almadim ama takip ediyorum. Almicamda Unoyu.

Tabiki Tuner degerlerinden pek farkli degildir. Iki asaga iki yukari nerdeyse hepsi ayni. Sinyalin kötüyse sinyalindan ayar yapmalisin.

Burda ben cok okudum yeni Chip takilmis "CPU" ondan belli SD Kanallarda cok kisi resimin daha güzel oldunu. HD Duo da bile cok iyi. Oda ayniymis yada fark gözükmüyormus.

Baska sorular varsa onlarida cevaplamaya calisirim

KEIN PN SUPPORT!
    • Bence sadece ucuzluguna bakma.
      Acik söylemesi gerekiyorsa Servis ve Garanti önemli cünkü sen 2 ay kullanmak icin almiyorsun.
      Fiyatlar yeni oldu icin herkezde ayni su an
      En fazla 5 ile 10 € oynasa.

Bence Board Sponsorundan al.

Onlar sadece 3 Yil Garanti veriyorlar sana ve burda üye oldunu söylersen ve ismini verdim zaman bedava WLAN - Stick veriyorlar yaninda. Lazim mi degil onu bilemem.

Bence 3 Yil Garanti olayi cok iyi

Selamlar

KEIN PN SUPPORT!
    • Original von TBCH2002
      Bence sadece ucuzluguna bakma.
      Acik söylemesi gerekiyorsa Servis ve Garanti önemli cünkü sen 2 ay kullanmak icin almiyorsun.
      Fiyatlar yeni oldu icin herkezde ayni su an
      En fazla 5 ile 10 € oynasa.

Bence Board Sponsorundan al.

Onlar sadece 3 Yil Garanti veriyorlar sana ve burda üye oldunu söylersen ve ismini verdim zaman bedava WLAN - Stick veriyorlar yaninda. Lazim mi degil onu bilemem.

Bence 3 Yil Garanti olayi cok iyi

Selamlar

ok.
      cevap icin tsk.
    • Original von TBCH2002
      Kumdasi zaten hic birzaman söz konusu olamaz. DMM daki kadar berbat bir Komanda hic görmedim. Dart oyunu gibi ayni ;)

abi kolum kirildi durmadan tikla tikla kanallari bile dogru düzgün degistiremiyorsun. kac kere dream forumlara yazdim ama kendilerini ceki düzen vermezlerse sonlari yakindir hehe ;)

800 cikti berbat islemci, berbat kumanda, berbat görüntü kalitesi. 500hd cikti, islemci ve görüntü kalitesi 8000 seviyesine yükseldi fakat ayni kumanda reaktionlari !

simdide 7020 hd cikacak ama pek umutlu degilim, twin tuner ve usb haric hic bir gelisme beklemiyorum o boxdan. UNO yu hic birseye degistirmem artik =)
    • Original von TBCH2002
      Ben VU+ Ultimoyu bekliyorum DUO yuda Solo yerine kullancam :D

Aynen bende DMM 800 vardi hemen salladim

aslinda benim niyetim ultimo ama malum ne zaman cikacagi belli degil hemde 600 euro fiyati dreamboxa yaklasti
    • Daha kimse tam birsey bilmiyor ama bende 500 € kadar niyetim var. Basta daha pahali olursa bile az beklemeyi düsünüyorum. Bakariz belki 500 üzeri yada 500 altinda olur.
      DMM almayi hic düsünmüyorum artik onlar yillardir milleti dolandirdi fiyatlarla.
      Tam Türko iste ;)

KEIN PN SUPPORT!
    • selam kardesler vu+uno bende almayi düsünüyorum ama bir kac kisi yazdi lüfter,in cok sesli oldugunu birde BarryAllen ile USB Stick e yüklemek icin VU UNO modelinin NFI yazilimlari yok bu konularda ne düsünüyrsunuz ben daha önce baska arkadaslar icin VU PLUS aldim iki tane SD kanallari iyi göstermiyordu bu yeni model VU UNO nasil SD kanallari nasil iyi gösteriyormu ?
      birde Reseviri HM sat,dan aldigimda geri gönderecek olursam üzerine yükledigim --VTi "Vu+ Team Image Uno" - V 3.0 - 03.07.2011 OE 1.6 USB-- image ile geri gönderebilirmiyim?yada hangi ORGINAL IMAGE,yi yüklemem lazim?

son olarak -VU PULUS icin cok image cikmisdi ama vu solo icin fazla yokdu SIZCE vu uno icin daha fazla yazilim cikacakmi birde NFI imageler UNO icin,de cikacakmi?

Tesekkür ederim.
    • Fan konusunda degisiklikler olacakmis. Bence iki üc hafta daha bekle eski fanlilar satilsin da. Yada sonradan ilk alanlara teklif ederler onu bilemiyorum.
      SD resimler kimis cok daha iyi diyor. Bence Duo da bile fena degil. Ismarla bence dene yada bir bak begenmedin zaman geri yollarsin.

BarryAllen ile birsey diyemicem ben hic kullanmadim kullanmakta istemiyorum. Cünkü ne kadar yüklü oldu zaman o kadar karisiyor sistem

KEIN PN SUPPORT!