Pytanie

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Jaki błąd? ;)
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • Nicht das der Fehler mit Neo Boot zusammenhängt worauf er hier in seinem ersten Post nie eine Antwort erhalten hat. ;)
      Gruß

      Jürgen

      _________

      DUO 4K
      DVB-S2x FBC Unicable IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
      UNO 4K SE DVB-S2x FBC DUR-Line UK 124
      SOLO 4K DVB-S2 FBC Unicable IDLU-32UL40-UNBOO-OPP

      VTi 15.0.0

      AX61 HD OpenATV 7.1



    • Hatte den Post gelesen, aber wenn ich da nichts zu weiß, kann ich da auch nicht helfen.
      Wer VTI hat, braucht ja auch kein Multiboot. :D
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • staszek1503 schrieb:

      Gdzie można zgłaszać błędy oprogramowania ?

      hgdo schrieb:

      Jakie oprogramowanie?
      @hgdo
      VTi najnowsza wersja wraz z aktualizacjami

      TomKruhs schrieb:

      Jaki błąd? ;)
      @TomKruhs
      Przy ustawionej większej liczbie Time-rów ( gdy W PLIKU timers.xml jest więcej niż 30 linijek wierszu ) dekoder co chwile sam się wybudza z trybu uśpienia.
      Dodam że NeoBoot odinstalowany już dawno system kilka razy instalowany na nowo dodatkowo żadnych dodatkowych pluginów, Głowice DVB-C model 4K SE
      Pomoże ktoś naprawić ten błąd system mi się spodobał gdyby tylko udało się usunąć ten problem system był by idealny jak dla mnie.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von staszek1503 ()

    • staszek1503 schrieb:

      Przy ustawionej większej liczbie Time-rów ( gdy W PLIKU timers.xml jest więcej niż 30 linijek wierszu ) dekoder co chwile sam się wybudza z trybu uśpienia.

      Wow, jeśli zidentyfikowałeś ten błąd, szacunek.
      Aby się upewnić, utworzyłbym dziennik debugowania, aby sprawdzić, czy to naprawdę timer budzi twoje pudełko.
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • TomKruhs schrieb:

      staszek1503 schrieb:

      Przy ustawionej większej liczbie Time-rów ( gdy W PLIKU timers.xml jest więcej niż 30 linijek wierszu ) dekoder co chwile sam się wybudza z trybu uśpienia.
      Wow, jeśli zidentyfikowałeś ten błąd, szacunek.
      Aby się upewnić, utworzyłbym dziennik debugowania, aby sprawdzić, czy to naprawdę timer budzi twoje pudełko.
      @TomKruhs
      Jak wywołać ten dziennik ?
      Jeśli jest mniej niż lub 30 linijek W PLIKU timers.xml ) dekoder nie wybudza się, dodam że jeśli trwa już jakieś nagranie to wtedy urządzenie się nie wybudza, gdy tylko się skończy nagranie dekoder zaczyna się wybudzać.
      Zadnych dodatków nie mam oprócz tych zainstalowanych w systemie, da radę naprawić ten problem bo w taki przypadku funkcja dekodowania offline mija się trochę z celem.
      Na polskich forach powiedzieli że nie można mieć dużo timer-ów ale pod innymi systemami dekoder zachowuje się normalnie tyle że nie są tak "wypasione " jak VTi

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von staszek1503 ()

    • VTI/ Ustawienia - System 5/5


      Log znajduje się wtedy na /media/hdd
      Ale nie mogę w tym przypadku pomóc. Nigdy tego nie potrzebowałem i nie potrafię zinterpretować logów.
      Jeśli nikt nie odpowie tutaj, utworzyłbym nowy wątek.
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von TomKruhs ()

    • Zapomniałem dodać że jest pokrewny błąd związany z pierwszym, przy większej liczbie Time-rów podczas ponownego uruchomienia dekodera nie GUI dekoder potrafi wpaść w bootloop-a
      Logi z bootloop-a w załącznikach.
      Logi z wybudzania dodam w najbliższym czasie

      @hgdo
      Log z zawieszenia się dekodera przy ustawionej większej liczbie time-rów ( zawieszenie polegało na tym że dekoder normalnie się włączył bez wyświetlacza, obrazu z tv, z informacją o inicjalizacji modułu CI +) oczywiście dekoder po tym zresetował a następnie wprowadziłem go w tryb uśpienia i się wybudził.
      Jest szansa na usunięcie tych błędów, dekoder testowany pod innym oprogramowaniem nie wykazuje tych błędów.
      Gdzie mam zrobić zgłoszenie czy post z opisem i logiem tu wystarczy ?
      PS log cały czas jest włączony ( tworzy się ) zostawię to włączone na całą noc
      Dateien

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von hgdo ()

    • Nie wiem, ilu jest tu polskich członków.
      A ilu z nich potrafi czytać logi.
      Stworzyłbym nowy wątek.
      W języku angielskim.
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • @hgdo
      To gdzie mam zgłosić ten problem ?
      Skoro tu nikt nie chcę odpowiedzieć ?

      TomKruhs schrieb:

      Nie wiem, ilu jest tu polskich członków.
      A ilu z nich potrafi czytać logi.
      Stworzyłbym nowy wątek.
      W języku angielskim.
      @hgdo
      Jak widać nowy wątek został usunięty

      Dla mnie te forum jest trochę dziwne, nie wiadomo gdzie zgłaszać błędy w oprogramowaniu, jest to forum wielo-językowe a gdy doda się drugi temat w innych językach jest on usuwany.
      Może czas stworzyć taki dział na forum i napisać jak zgłaszać błędy itd.
      Mam wrażenie że ekipa nie chcę dożyć do usuwania problemów z oprogramowaniem VTi