VU+ ZERO - najlepszy soft

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • VU+ ZERO - najlepszy soft

      Cześć wszystkim,

      od jakiegoś już czasu używam tunera VU+ zero, prosiłbym Was o polecenie dobrego softu do tego urządzenia.
      Teraz używam OpenPli i niby jest ok ale podczas przełączania kanałów są duże opóźnienia.

      Polećcie coś stabilnego i szybkiego, nie musi nieć wodotrysków.

      Pozdr.
    • Oki, będę zaraz testował.
      Przypomnijcie mi proszę bo nie pamiętam jak zainstalować plugin Myupdater plik .tar.gz, jeżeli dobrze pamiętam pobierało się jakiś dodatek do przeglądania plików na dekoderze i poprzez ten dodatek można było też zainstalować taki plik. Kojarzy ktoś jak się nazywa ten dodatek?
      Chyba że jest inna możliwość instalacji?
    • VTI soft to najgorsza jakosc obrazu z tego tunera z czego to wynika nie wiem, ale jet syf..., używam Hyperiona (niestety już nie wspierany) i szukam alternatywy, ale jak wgrałem po latach VTI to jest to taki syf..., ze szkoda gadać...
    • mako schrieb:

      VTI soft to najgorsza jakosc obrazu z tego tunera z czego to wynika nie wiem, ale jet syf..., używam Hyperiona (niestety już nie wspierany) i szukam alternatywy, ale jak wgrałem po latach VTI to jest to taki syf..., ze szkoda gadać...
      Jakieś opcje av ustawione w tunerze?

      Ja np. byłem pozytywnie zaskoczony porównując wbudowany tuner w TV Samsunga z tunerem z vu ultimo 4k pod VTi - zdecydowanie na korzyść tego ostatniego, ale może to kwestia ustawień i wygładzania brzydkich kanałów SD z naziemnej...