Sens zakupu Vu+ DUO 4K SE ? (przesiadka z VU+ UNO 4K SE DVB-S2X)

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Sens zakupu Vu+ DUO 4K SE ? (przesiadka z VU+ UNO 4K SE DVB-S2X)

      Witam,
      posiadam od ponad 2 lat VU+ UNO 4K SE DVB-S2X. Generalnie jestem zadowolony - jednak:
      w VU+ UNO 4K SE DVB-S2X bardzo brak mi "prawdziwego" blind scan" oraz doskwiera mi bardzo powolne skanowanie satelitów, a skanowanie "całego nieba" (75E - 45W) zajmuje odbiornikowi kilkanaście godzin !
      Noszę się z zamiarem zakupu nowego Vu+ DUO 4K SE.
      Czy taki zakup w moim przypadku ma sens?
      Czy Vu+ DUO 4K SE ma lepszą głowicę?
      Czy zapewni lepszą jakość obrazu?
      Czy skanuje dużo szybciej częstotliwości?
      Vu+ Duo 4K SE
    • Odpowiem sobie sam po konsultacji z dystrybutorem VU+ DUO 4k SE (w porównaniu do UNO 4k SE)
      - ta sam głowica,
      - ten sam tor sygnałowy (tzn. ta sama jakość obrazu)
      - tak samo tragicznie wolny przy skanowaniu częstotliwości
      - nieznacznie szybszy procesor
      - więcej (o 1 GB) pamięci
      - większy wyświetlacz
      - w "normalnym" użytkowaniu różnic brak
      Vu+ Duo 4K SE
    • Sens zakupu Vu+ DUO 4K SE ? (przesiadka z VU+ UNO 4K SE DVB-S2X)

      Nie zgodzę się ze obraz jest taki sam. Pierwotnie kupiłem uno 4K SE i po tygodniu zwróciłem go (kupno przez net) i wymieniłem dopłacając do duo 4K SE. To są inne procesory
    • Opisałem to w różnicach - m.in. procesor w Duo jest szybszy. Jednak w ani w jakości obrazu, ani w realnej prędkości różnic nie ma - bo być nie może przy takich samych podzespołach (chyba, że komuś zależy na BT lub Wi-Fi).
      I nie jest to moja opinia, a tych którzy te odbiorniki sprzedają i dystrybuują\serwisują (ab-com Słowacja)
      Vu+ Duo 4K SE

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von hgdo ()