VU+ UNO 4K SE brak cccam

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • VU+ UNO 4K SE brak cccam

      Witam
      Mam problem z Uno 4kse. Mianowicie po wgraniu najnowszego softu VTI w
      menu VTI przy wyborze cam nie ma zadnej wersji cccam do zainstalowania,
      sa tylko wersje Oscam. Zainstalowałem wtyczkę ccam ręcznie, wyświetliło
      sie że zostało to zainstalowane, lecz nadal nie ma opcji wyboru cccam.
      Dzięki
    • Hej
      Działa ci wyświetlacz LCD na tunerze uno 4kSE, bo mi na sofcie VTI 14 jest czarny i biały pasek na dole pokazujący prawdopodobnie tylko czas trwania programu.
      Może jakiś plugin jest potrzebny bo w ustawieniach tego nie ma.
      Pozdrawiam
    • Czy oni też aktywowali CCcam?
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • sodex schrieb:

      Mam nadzieję, że wiesz, jak zainstalować .ipk spróbuj tego tutaj
      Ta wersja chyba nie działa na dekoderze Duo 4K SE.
      Podczas instalacji następuje reset systemu, w VTi Cam Center CCcam co prawda się pojawia ale nie działa, a plik cccam-2.3.2-vu4k-vti-arm.ipk po instalacji wciąż pozostaje w katalogu /tmp.
      Zna ktoś wersję CCcam działającą na Duo 4K SE?
    • Traktuję go jako coś w rodzaju szalupy ratunkowej :)
      Oscama mam, ale on jest bardzo skomplikowany i gdy czasami mam jakieś problemy z odbiorem, to lubię sobie przełączyć na CCcama i sprawdzić, czy problemem nie jest właśnie oscam.
      A ten Cccam z podanego linku działa, tylko po zainstalowaniu trzeba mu ręcznie zmienić atrybuty, bo bezpośrednio po instalacji są niewłaściwe.

      BTW:
      Czy da się skłonić cccama do czytania karty w lokalnym czytniku?
      Bo przeglądam przykłady pliku konfiguracyjnego Cccam.cfg i nigdzie takiej możliwości nie widzę.
    • ...a tutaj nie ma na to żadnego poparcia.
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!