Umowa z Canal+

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Umowa z Canal+

      Witam !
      Może ktoś ma większe doświadczenie z umową z C+, bo tutaj tak wiele sie zmienia, że można stracić orientację.
      Posiadam jeszcze starą kartę Cameleon, która hula na VU+ Ultimo4K. Jeszcze.
      2-letnia umowa kończy się 31.08.2020.
      Czy te karty będą jeszcze działać, czy je wyłącza trochę później, tego jeszcze nie wiemy.
      Nie chcę przedłużać umowy na nast. 2 lata z jakimś nowym pakietem, bo wcisną mi pewnie nową kartę sparowaną z jakimś dziadowskim dekoderem od nich.
      To nie chodzi w rachubę.
      Pytanie:
      Czy po okresie obowiązkowym, nie przedłużając umowy, nic nie robiąc, przechodzi się automatycznie na umowę z okresem nieograniczonym i okresem wypowiedzenia 30 dni?
      Tak jak w CP. Mam z nimi umowę na od ponad 2 lat (z Modulem CI), hula super, i od lutego przeszedłem automatycznie na umowę na okres nieograniczony.
      Wiem, że C+ będzie upierdliwy i wydzwaniał, aby wziąć coś nowego i to na 2 lata. Wtedy oczywiście z nową kartą i sparowanym dekoderem.
      Naturalnie zero zainteresowania z mojej strony.
      Tę starą kartę z C+ chcę jeszcze posiadać, tak długo jak będzie działać, ale z możliwościa szybkiego zakończenia umowy (po 31.08.2020), a więc z wypowiedzeniem 30 dni.
      Czy obecnie całkowite ignorowanie telefonów od C+ spowoduje automatyczne przejście od 31.08.2020 na umowę na czas nieokreślony?

      Za pomoc i informacje z góry dziękuję!

      Jan
    • Dziękuję Adas za informacje.
      dla pewności, jeszcze jedno pytanie.
      Jak nie wypowiem umowy na min. 1 miesiąc przed końcem okresu minimalnego (w moim przypadku jest to 31.08.2020), to jak rozumiem, płacąc dalej co miesiąc, mam dalej dostęp.
      Wtedy mogę wypowiedzieć w każdej chwili, z zachowaniem min. z 1 miesięcznym wyprzedzeniem.
      Czy jest to drożej? Kto i kiedy o tym powiadamia ile należy zapłacić.

      pozdrawiam, Janusz
    • Witam. Posiadam VU Ultimo (zwykłe) i kartę Camelon z umową. Wszystko było dobrze do chwili gdy zaczęły znikać programy (od początku tego miesiąca). Nie mogę zaktualizować OpenPli bo jest coś w oprogramowaniu zablokowane. Chciałbym kontakt z kimś kto pomoże mi zaktualizować oprogramowanie. Okolice Gniezna. Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von magnat ()

    • Mam chyba zablokowane uaktualnianie OpenPLi. Moje jest OpenPli 4. Mogę podesłać zdjęcie z TV info o oprogramowaniu ale nie wiem jak wysłać. Może email lub telefon?.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von magnat ()

    • Wielkie dzięki za ten link. Teraz rozumiem co się dzieje. Czyli będzie trzeba zrezygnować ze swojego sprzętu i przejść na ich tuner. Szkoda bo OpenPli jest super a VU Ultima bardzo mi pasowało. Przykre. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

      A może jakaś porada jaki wybrać dekoder spośród tych co działają na Canal+, a byłby podobny w obsłudze do OpenPLi ?.