Dostęp do tunera przez port forwarding i trankodowanie - jak włączyć

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Dostęp do tunera przez port forwarding i trankodowanie - jak włączyć

      Hej.

      Mój staż na forum nie jest zbyt wielki, wiec wybaczcie pytanie laika.
      Wymieniłem przestarzałego nboxa na Zero z VTI. Sprzęt przyszedł parę dni temu. Z konfiguracja oscama nie miałem najmniejszych kłopotów, ale po ustawieniu port forwardingu działa mi dostęp do oscama, a do webifu wejść nie mogę.
      Od razu powiem, że w routerze nie powinniśmy upatrywać problemu, bo na porcie obok mam dostęp zdalny do webifu na solo 4k, tylko tam w open atv musiałem ustawić dostęp zdalny w konfiguracji menu dekodera. W obrazie VTI niestety nie mogę znaleźc takiej opcji. Nie mogę również znaleźc ustawień transcodowania TV, żeby sobie oglądać w pracy. Może brakuje mi jakiegoś pakietu?
      Od razu pytanie, czy mogę puścić transkodowanie na różnych portach z różnych dekoderów, żeby np można było oglądać niezależnie (2 osoby z dwóch rożnych dekoderów).

      Generalnie rulki w routerze wygladają tak:
      Moja domena dyndns + port zewnętrzny z dowolnego IP --> IP tunera + port 80 dla ruchu TCP i UDP.

      Z góry dzięki.
      Życzę udanego lania w dniu suchego ubrania.