CI Polsatu zawiesza się na 5 sekund

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • CI Polsatu zawiesza się na 5 sekund

      Witam !
      Mam od 2 lat legalny modul CI Cyfrowego Polsatu z org. sparowaną kartą.
      Hula na VU+ Ultimo 4k.
      Niestety przełaczanie programów trawa długo, ok. 5 sekund, a w dodatku od pewnego czasu dośc często (nieregularnie co 10 -60 sekund zawiesza się na ok. 5 sekund.
      Dzieje się to na tylko na kodowanych programach Cyfrowego Polsatu zdefiniowanych w module CI (mam jeszcze w dekoderze NC+).
      Sprawdzałem jeszcze dokladnie wszystkie ustawienia, powinny być ok. Jugendsschutz jest naturalnie wyłączony.
      Czy ma ktoś jakąś ideę?
      Za pomoc będę wdzięczny.
    • Hallo !
      Problem z dekodowaniem CP przez moduł jest tylko Live, tzn. podczas oglądania jakiegoś programu, gdzie dekodowanie jest na bieżąco.
      Po nagraniu jakiegos programu jako zakodowanego i jego późniejszym rozkodowaniu nie ma żadnych zkłóceń, zatrzymań obrazu itp. Wszystko jest ok.

      Uzupełnienie !
      Nie dawało mi to spokoju i zainstalowałem moduł z kartą bespośrednio w TV (Sony 65AG).
      Zawiesza się dokładnie tak samo, a więc najprawdopodobniej problem jest z kartą, albo modułem, a nie z konfiguracją VU+
    • Hej, ma ktoś już jakieś rozwiązanie? Mam ten sam problem. Myślę że może być problem z kartą. Cały moduł jest bardzo gorący jak się go wyciągnie.

      Jeśli ktoś ma jakieś rozwiązanie to proszę o wiadomość.

      Pozdrawiam.
    • Hi,

      der polnische Anbieter Polsat hängt sich ab und zu für mehrere Sekunden auf. Vermute es ist ein Problem vom CI Modul oder der Karte. Nach einem ca. 5 sek Standbild geht es dann weiter.

      Das ganze Modul mit der Karte ist extrem warm, kann es damit zusammenhängen?

      Habe eine ultimo 4k

      Hd+ Karte im internen slot und Polsat im ci slot.

      Jemand ein tip oder eine Idee?
    • Dobry tłumacz:
      DeepL
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!