Vu+Zero boot problem

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Vu+Zero boot problem

      Witajcie. Mam problem, mój VU+ Zero przestał się uruchamiać. Po uruchomieniu wyskakuje plansza VU+ TI i adres vuplus-support.org na środku i koniec. Wciśnięcie czegoś na pilocie kończ się tylko tym że biała dioda mruga.
      CHciałem zflashować go nowym firware, ale po wgraniu na czysty pendrive FAT32 i 11 i 14 nic sie nie dzieje, po restarcie, dioda miga 2 razy i uruchamia się właśnie ww. wspomniany ekran.
      Ma ktoś może jakiś pomysł? Co z tym zrobić ?
      Dzięki z góry za pomoc.
    • Czy wziąłeś właściwe oprogramowanie (zero lub zero 4K)?
      Czy reinstalacja będzie działać?


      Częste przyczyny błędów:


      pobrano niewłaściwy obraz, np. Vu+ Duo dla Vu+ Duo²
      wadliwa struktura folderów
      Pamięć USB nieprawidłowo sformatowana
      Pamięć USB nie jest kompatybilna lub jest uszkodzona


      Tłumaczone z Deepl.com
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von TomKruhs ()

    • Wyłączyć Vu+ STB (do głębokiego stanu gotowości lub wyłącznika zasilania)
      wyjąć wszystkie urządzenia USB z pudełka
      usunąć z pudełka wszystkie moduły CI i karty Pay-TV
      Podłączanie pamięci USB
      Włączenie Vu+ STB
      Biała dioda LED pulsuje podczas procesu migania
      Poczekaj, aż biała dioda LED na przednim panelu zacznie migać.
      Wyłączyć Vu+ STB
      Wyjmij pamięć USB
      Włączenie STB
      VTi-Startwizard powinien zacząć, jeśli nie coś poszło nie tak.
      Po zakończeniu działania VTi Start Wizard i skonfigurowaniu sieci należy najpierw przeprowadzić aktualizację online za pomocą przycisków VTi Panel - News lub Blue - Green - Green na pilocie zdalnego sterowania.


      Wiele pamięci USB nie działa. Ze mną jeden z czterech.
      Niektórym udało się tylko z 10 kijem.
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • Cześć,
      ja mam trochę inny problem z uruchomieniem. otóż mam dwa vu zero (miałem dwa telewizory, ale jeden kiedyś oddałem). teraz kupiłem 4K, toteż podłączyłem drugi dekoder do telewizora który wcześniej normalnie funkcjonował z dekoderem, ale okazało się, że bortuje się na okrągło. sprawdziłem wszystkie możliwości, zmiany dekoderów, kable, sygnał antenowy, wszystko niby się zgadza ale dalej nie bootuje. jedyna różnica że internet idzie przez repeatera.
      jeśli ktoś ma jakiś pomysł, z góry dziękuję za radę.
      Robert
    • Czy masz już VTI na odbiorniku?
      VTi Install – Vu+ WIKI
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • Cześć,
      Tak wszystko jest, dosłownie przeniosłem odbiornik, który normalnie działał do innego pokoju. nie wiem może się przekonfigurował gdy był podłączony przez jakiś czas do telewizora o lepszych parametrach?
      a może ponownie załadować obraz?
    • Nie, problem np. rozdzielczości obrazu nie prowadzi do problemu z uruchomieniem systemu.


      Czy zawsze wyłączałeś odbiornik, czy wyłączałeś go wyłącznikiem z tyłu?


      Czy adres IP jest przypisany tylko raz?
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!
    • Test sieci można przeprowadzić w menu odbiornika. Wtedy dokładnie to widać.
      An alle Neulinge und auch einige alte Hasen: Bitte denkt an eine Sicherung.
      BackupSuite und Image-Backup sind kein Hexenwerk, und ruckzuck erledigt!