Vu duo 2 - FVD nie dziala

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Vu duo 2 - FVD nie dziala

      Witam. Może ktoś mi pomoc z wyświetlaczem fvd ? Nie działa kompletnie i nie wiem dlaczego cały czas Jest czarny. Tylko miga kropka przy przełączaniu i rozgłaszaniu kanałów. Kombinowałem na wszystkie sposoby ale po tyg. się poddałem. Może wiecie o co z nim chodzi to dajcie jakieś rady. Dzieki
    • Witaj w VU-forum.
      Proszę wypełnij twój Profil, nie wiemy na przykład jaki masz image na odbiorniku ?(
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • Hallo corroso,
      kupiłeś twój DUO 2, podłączyłeś do sieci i satelitu i tak patrzyłeś TV. Było to tak?
      Niczego nie nagrywałeś i odmieniałeś w odbiorniku, prawda?
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • A jaki to ma związek z wyświetlaczem fvd ? Nie mam ustawień do niego mam tylko Lcd4Linux panel a tam próbowałem już wszystkiego. I nie wiem czy tylko przywrócenie ustawień fabrycznych pomoże czy jest jakaś wtyczka której nie mam i to aktywuje. Wiem ze mogę zostawić bez działającego wyświetlacza fvd skoro działa LCD ale skoro jest to dla czego ma nie działać i dlatego szukam pomocy ze może ktoś wie o co chodzi i jak to zrobić bez przywracania ustawień i wgrywania „wszystkiego”od nowa.
    • Może jesteś w fałszywym Forum, tu jesteś w VU-Support a nie w Blackhole!
      Bez informacji, jaki DUO (są dwa typy), jaki image (plik) nagrany oraz jakie akcesoria, cięszko pomóc.
      Cześć.
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • Dekoder vu+duo2. System który jest wgrany nazywa się blackhole. I nie wiem dlaczego pytasz o jakieś pliki ja ich nie wygrywałem napisałem wszystkie potrzebne informacje do pomocy po to tu jestem. Pytasz mnie o akcesoria tak (1 pilot) nie mam pojęcia jakich informacji więcej potrzebujesz ale chyba mi nie pomożesz bo sam nie wiesz. Pytanie było proste nie działa wyświetlacz fvd jak ktoś ma o tym pojęcie pisze krótko i na temat gdzie wejść w jaka aplikacje czy wtyczkę i jasno wyjaśnia co po kolei robić. Ale dzięki może znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Pozdrawiam

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von corroso ()