Problem z Vu+Duo

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Problem z Vu+Duo

      Witam,
      Posiadam Vu+Duo juz ponad 2 lata i wszystko działało bardzo dobrze do teraz. Od jakiegoś czasu gubi sygnał na wszystkich kanałach, jest tak że uruchomię dekoder, jest sygnał na wszystkich kanałach, po jakieś godzinie oglądania sygnał nagle znika całkowicie ze wszystkich kanałów, muszę go resetować ok. 3-4 razy żeby sygnał wrócił spowrotem, ale co z tego jak i tak po godzinie znowu gubi całkowicie sygnał. Proszę pomóżcie mi co muszę zrobić? Czy ktoś miał podobny problem ?
    • Cześć,
      wypełnij proszę twój Profil, bo tak ci nikt pomóc nie może.
      Jest to jedyny twój odbiornik przy systemie satelitarnym?
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • Jeżeli nie zmieniałeś oprogramowania to wszystko wskazuje na problem cieplny w odbiorniku lub w LNB.
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • Wymiana Głowicy to byłaby moja propozycja, to byłby pierwszy krok w wyszukiwaniu defektu.
      Jeżeli bez zmiany, no to chyba musisz otworzyć odbiornik.
      Problemy cieplne można stosunkowo dobrze przy pomocy techniki chłodniczej (w sprayu) lokalizować.
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • damian3381 chętnie bym ci pomógł ale mój język polski starczy aby piwko, może i dwa piwa, zamówić w kawiarence ;)
      Moja propozycja dotycząca twojego problemu (zielony) to na przykład zalogowanie sie w tym Forum: forums.html
      Napewno ci ktoś tam fachowo pomoże.
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • Może masz problem w zasilaniu głowicy. Spróbuj nastepujące, włącz Duo, czekaj do znikania sygnału, odkręć kabel głowicy od wejścia odbiornika i zmierz napięcie na wyjściu gniazdka LNB w Duo. Tu musisz coś między 12V i 18V mierzyć.
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • Mam lepszy pomysł! Napewno posiadasz takiego SAT-Findera, włącz go między odbiornikiem i głowicą.
      Tu możesz zobaczysz zmianę napięcia po zniknięciu sygnału.
      Dateien
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von hgdo ()