[Erledigt] VU+ ultimo zawiesił się

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  • [Erledigt] VU+ ultimo zawiesił się

    Witajcie
    Potrzebuję pomocy z moim VU+ Ultimo.
    Mam zainstalowane VTi 11.x.x
    Wszystko łądnie działało ale postanowiłem zmienić skórkę, w trakcie restartu coś sie zawiesiło i teraz po każdym uruchomieniu wisi tylko logo botowania.
    Postanowiłem wgrać od nowa image i tu pojawia się problem.
    USB do przedniego gniazda, image w vuplus/ultimo/ system plików fat32 wszystko ok ale niestety nie startuje, zachowuje się jakby nie widział usb.
    Wszystkie inne urządzenia odłączone, żadnych dysków zewnętrznych itp.
    Jak zrobić restart/zerowanie bez użycia rs232? Niestety nie mam ani kabelka ani kompa do którego mogę rs podpiąć.
    Poradzicie coś?
    Pozdro
    Alex
  • versuche das Image mit einem anderen USB-Stick erneut zu installieren. Entpacke die ZIP-Datei direkt auf den USB-Stick, die Verzeichnisstruktur muss unbedingt beibehalten werden, sie lautet /vuplus/ultimo. In /ultimo liegen 4 Files.

    google translate:
    spróbuj ponownie zainstalować obraz za pomocą innego dysku USB. Rozpakuj plik ZIP bezpośrednio na pamięć USB, struktura katalogów musi być zachowana, jest to / vuplus / ultimo. In / ultimo to 4 pliki.
    Niemand ist perfekt !