Konfiguracja VU+ Uno 4K SE

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • altemax schrieb:

      Ty masz Satelitę ustawioną tylko na Hotbird.
      Ich vermute er hat ein Kabelanschluss.
      Die Flugreise ist ökologisch so ziemlich das größte Desaster, das einzelne Personen anrichten können.
    • altemax schrieb:

      Czy wnioskuję dobrze?

      Ty masz Satelitę ustawioną tylko na Hotbird.
      Z głowicy (konwerter, jest to jedno i to samo?) idzie jeden kabel do Vu?
      Dawno temu ustawiałem i z tego co pamietam to byla na hotbird, tak z glowicy idzie jeden kabel do vu

      Ustawiałem jak z podanego przez was linku


      Edit by hgdo: Bitte keine Bilder von externen Hostern. Bilder werden über die Boardfunktion "Dateianhänge" hochgeladen.​

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von hgdo ()

    • Wygląda dobrze.
      Spróbuj jeszcze :
      Wyłącz Vu z prądu, i przełóż kabel Sat do drugiego Tunera.
      Ustawienia Tunera zostaw
    • Decoder nie jest co prawda żadnym miernikiem ale SNR-64%, to nie jest za dużo, a nasze VU's są trochę wybredne na sygnał.
      Masz jakieś drzewa albo inne przeszkody które zasłaniają Satelitę?
      Sprowałeś z tym kablem do drugiego Tunera?
      Idę spać, jutro 4.30 muszę wstać
    • Po przełaczeniu kabla jeszce 2 razy i zarwaniu nocki ruszyło, potem jeszce sieć nie działała ale prawdopodobnie to była wina wtyczki. Na ten moment działa wszystko ok.
      Dzięki wszystkim za chęci i wyrozumiałość i za link do konfiguracji, który również mi pomógł :)
      Dziękuję!
    • Jeżeli zmienisz głowice na Unicable (tylko głowicę np DUR-Line 124, kable zostają) będziesz mógł wszystkie 8 Tunery bez ograniczeń używać
    • Ja ostatnio walczyłem z ustawieniem tego dekodera w konfiguracji z konwerterem UNICABLE II SCR-LNB INVERTO 32UL40.
      Standardowe ustawienia źle działały.
      Wybrałem na tunerach od C do H ustawienia zaawansowane i tam wybrałem konfiguracje właśnie pod ten konwerter. Zadziałały wszystkie tunery, ale podczas nagrywania był problem i rwało transmisję. Pomogło kiedy na każdym tunerze wybrałem inną wartość SCR, czyli SCR 1, SCR 2 itd.
      Teraz nadal nie działają tunery A i B co dziwne, ale od C do H bez problemu.