Nowe sterowniki

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Nowe sterowniki

      Wyszl nowe VU+ Drivers Update: 21/12/2010 na ktorych dzialaja kanaly HD na module TnK HD . Mam pytanie jak podmienic te stery w VTI 2.2 .Po podmianie pliku"extra"moj VU+ nie wstaje . Czy lepiej czekac na VTI 2.3

      Moze bedzie jeszcze przed Swietami
    • mozesz na vti 2.2 zainstalowac.

      ale wazne zebys to tak zrobil. to ci sie nie bedzie zawieszac:

      Zitat:
      Original von dodo-dk
      Achtung: Nicht installieren, die BOX bleibt mit VTI 2.2 beim Booten hängen (loading defaults...)


      Hast du die Treiber manuell installiert?

      Sprich die .tar.gz vorher entpackt und per Telnet rübergeschoben?

      Wenn ja dann stimmt deine Aussage, hatte ich auch. Musst die original .tar.gz in den tmp Ornder schieben und dann übers Panel installieren dann gehts ohne Probleme.

      War bei mir auch so mit dem hängen bleiben sonst Augenzwinkern


      to znalazlem w innym temacie

      poz.
      gruß wiedzmin
      _____________________________________
      VU+ Solo 2 - VTI Image
      VU+ Solo SE v2 - VTI Image

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von wiedzmin ()

    • VTI 2.3 a nCAM

      Jest to moj pierwszy post. Witam wszystkich serdecznie. Mam 2 tygodnie VU+Solo. Kupilem ten tuner dlatego, ze posiada gniazda CI. Czekalem az usuna problemy z obsluga nCAM TNK HD. Zainstalowalem VTi v. 2.3. Kupilem nCAM z karta. Poustawialem co trzeba, ale modul pracuje kaprysnie. Zaniki dekodowania, pikseloza, zwiechy itp. Nie wiem czy ten moj (tuner lub nCAM) tak ma?
      Na razie tragedia ( moze tylko u mnie ???). Jednak na innych forach (np Laki) tez opisuja ,ze nadal sa problemy.
      Cóz jednak mozna wymagac od urzadzenia za 100 zl ? (220- 120 (trzy miesiace za pakiet)).
      Dziwne jednak ,ze tunery typu Globo lub Ferguson za kilkaset zlotych pracuja prawidlowo z tym CI.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Jasand ()