Tuner VU+ i kilka wymagań.

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Tuner VU+ i kilka wymagań.

      WITAM
      Od kilku lat uzytkuje VU zero i jestem generalnie zadowolny, może z wyjątkiem funkcji nagrywania i wysylania sygnalu po Lanie np do laptopa bo bardzo to kuleje (chyba za słaby procek).
      Teraz chcialbym dokupić drugie urządzenie VU i zrobić sobie wewnątrzdomowy sharing. Rozumiem że obojętnie jaki tuner na E2 kupie to bedzie to chodzić?
      Z tym że chcialbym tym razem dokupić coś co ma dwie głowice (zależy mi na PIP i mozliwości nagrywania innego kanału niż sie ogląda). Z tego co widze to umożliwia to już nawet model Solo SE twin czyli z dwoma głowicami - koszt ponad 750zł. Czy może warto dopłacić do Solo 2 z dwoma głowicami. Czym te tunery sie rożnią? Chyba tylko innym prockiem i możliwością podpięcia dysku wewnątrz no i lan 1Gb? Ktos może doradzić jaki tuner spełnia moje wymagania i nie zabija cenowo, czyli:
      -PIP - dwie głowice
      -sharing
      -swobodne nagrywanie przy jednoczesnym ogladaniu czegoś innego.

      Mam jeszcze pytanko jak te tunery VU+ radzą sobie z obsługą Kodi - czy wygodnie korzysta sie z takiego tunera jako media center?