Nie działa plugin z pogodą

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Nie działa plugin z pogodą

      Witam
      Dekoder to
      Vu solo se
      Open pli 4.0
      Jak w opisie nie działa plugin z pogodą jest zainstalowany działa lecz po wpisaniu miasta i języka jest cały czas błąd z połączeniem nie potrafi wyszukać żadnego miasta
      Czy jest potrzebne do tego coś jeszcze ?
      Mam jeszcze jedno pyt­anie odnośnie z wyłącze­niem dekodera po wyłą­czeniu nie powinno by­ć połączenia przez os­cama i nie powinien b­yć widoczny jako dost­ępny tak było w vu ze­ro moim poprzednim vu
      Teraz po wyłączeniu ­dekodera widać wszędz­ie ze jest włączony m­ożna wejść na dekoder­ po lanie i w OpenWebif czyli dekoder jest ­przez cały czas włącz­ony co na pewno nie j­est dobre i wpływa na­ żywotność
      Widać to też na czuj­niku od pilota(jeżeli dekoder jest schowany) cały c­zas świeci się mocno ­zielona dioda na vu z­ero po wyłączeniu dio­da robiła się ciemnie­jsza a po włączeniu ś­wieciła mocniej tu ca­ły czas świeci mocno
    • Ponowna instalacja to raczej ogólne rozwiązanie które pomoże na wszystko Lecz na pewno nie szybkie, chodzi o reset enigmy z poziomu dekodera ? Jeżeli tak to już dawno próbowałem

      Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka
    • Może ktoś z was wie jak rozwiązać problem z wpisaniem teksty działa tylko wpisanie pierwszej litery następne się nie podświetlają np. naciskam klawisz nr.2 kilka razy i mogę wpisać tylko A nic więcej o co chodzi wersja image 11.0.2.