MediaPortal - User Channel

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • MediaPortal - User Channel

      Witam wszystkich,

      mam DM8000 HD - original und Image 4.09 stable. Często używam Mediaportal i User Chanel. Od niedawna mam problem. Wszystko na Fan/Sport/Musik śmiga jak trzeba tylko UserChannel nie chce.
      Po starcie jakiegoś kanału z Youtube startuje i potem pasek na dole znika, i nie ma nic.

      Dla jasności - moja lista chodziła - teraz nie chce. Gdy włączę ta samo na kompie wszystko chodzi. Mieszkam w Niemczech i myślałem, że zostało to dla zagranicy zablokowane, ale przez kompa idzie.
      Dodam, że Youtube też nie działa

      Ma ktoś jakś pomysł?

      Dzięki za pomoc

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Steinberger ()

    • Witam,

      w nowej wersji Youtube nie działa u nikogo! problem więc rozwiązany. Trzeba czekać na Update. W wersji 5.1.3 podobo działa, zaraz zobaczę! Działa aż miło!!! D:

      Dzięki i pozdrawiam

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Steinberger ()

    • polecam wam jesli chodzi o youtbe i inne streamy

      polski fajny plugin pod nazwa

      IPTV Player

      jak sie traca jakies linki tworcy od razu wstawiaja poprawki !!
      i to nawet po 1 dniu
      polecam

      tu macie wiecej o tym

      youtube.com/watch?v=2f5W7YOALHw

      i tu jak wstawic dowolny kanal od kogos tam z youtube

      youtube.com/watch?v=4afC_WSjJF4

      powodzenia

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von ultimo ()

    • Moin,

      hab mal ne Frage zu der Funktion Userchannel im Mediportal.

      Ich habe schon einige Channels hinzugefügt,das sah dann so aus <name>grobitv</name><user>grobitv</user> alles ok.

      Aber wenn ich <name>CHIP Online</name><user>CHIP Online</user> hinzufüge wird mir der Channel im Mediaportal auch angezeigt aber es sind keine Inhalte verfügbar,wie kann das sein ?

      Bei den GIGA Channels genau dasselbe,was mache ich falsch?

      MfG cab1895