TNK hd

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Dziendobry .mam jedno pytanie
      Odbieram telewizje na karte hd, moj problem jest taki ze nie wszystkie programy jak tvn turbo hd mgm hd czy sundance so rozkodowane.
      Zaplacilem ale za kompletne pakiety.

      Mialem ci modul od technisat (conax) teraz vu uno i jest to samo
      Sorry za mojo polsko gramatyke.

      Czy by mial ktos na moj problem ,pomoc.
    • Hallo!

      Jak odbierasz TNK HD? Bez Modulu w dekoderze Vu+ Uno?

      Ja mialem podobny problem z TNK HD i Modulem nCAM : ustawienie anteny satelitarnej pomoglo. Oczywiscie bylem pewien ze moja antena jest dobrze ustawiona, ale przesuniecie dysku o 3 cm do gory na maszcie pomoglo!
    • Hallo!

      Jak odbierasz TNK HD? Bez Modulu w dekoderze Vu+ Uno?

      !

      Można w ogóle tę kartę tak uruchomić?
      Myślałem, że są sparowane z dekoderami? A może coś źle przeczytałem?


      What don't kill yo, make yo more strong!
    • Hi @wylot

      dlatego moje pytanie do @pocco0410, bo karty TNK HD dzialajom tylko ze sparowanym modulem albo dekoderem. No chyba ze pocco0410 ma TNK SD po migracji na smart HD, to wtedy dziala w czytniku Uno bez problemu! D:
    • A takie inne pytanie na temat TNK. Gdzie można w Niemczech doładować tę kartę. Znajomi mają tylko 5 programów, a chcieli by więcej.
    • Dzięki, ale chodziło mi bardziej o jakiegoś sprawdzonego dealera

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von wylot ()

    • Hallo @wylot

      ja doladywowalen przez ebay; Sat.Rudek i richirs. Tak jak kolega @xxjoerg napisal "tylko ceny sa rozne". Servis byl u obu bez problemu i prawie w ten sam dzien bylo przedluzenie aktywne. :thumbsup:
    • Wczoraj zdecydowałem się na tę kartę. Jak przyjdzie, to spróbuje ją odpalić w oscam.
      Wie ktoś, czy trzeba dla niej jakieś emm's blokować? Albo poprostu odpalić i oglądać.

      Send with One +1
    • Nic nie trzeba blokowac. Odpalic najpierw na scam i jak poleci, to dalej na oscamie. Oscam nie zawsze lapie dobrze ecm i trzeba co miesac przedluzyc entitelmets na scam. Czasami dziala przeduzenie tez na oscam, ale nie zawsze.
    • Cześć, na scam mi leci, ale na oscamie nie.
      Mam Duo2 VTI 8, oscam 1.20 10078
      Już leci

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von wylot ()

    • Mysliwitz schrieb:

      Nic nie trzeba blokowac. Odpalic najpierw na scam i jak poleci, to dalej na oscamie. Oscam nie zawsze lapie dobrze ecm i trzeba co miesac przedluzyc entitelmets na scam. Czasami dziala przeduzenie tez na oscam, ale nie zawsze.
      A mi na scam nie poszło. Na oscam zawsze łapię uprawnienia. A jak już złapie to na cccam też można oglądać. Jak ma RSA to blokuje się emm unique.