FPGA aktualizacja

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • FPGA aktualizacja

      Witam kolegów jestem nowy na tym forum. Mam problem z aktualizacj FPGA robiBem wedBug instrukcjii ale caBy czas wyskakuje mi bBd ERRNO 5 INPUT OUTPUT ERROR. Te| mam ciemno[ na tych kanaBkach aha mam ultimo. Prosz o pomoc jak kto[ wie jak to rozwiza i pozdrawiam.
      arti777
    • Originally posted by Mysliwitz
      Wedlug ktorej instrukcji to robiles? Sa dwie rozne drogi, jak mozne aktualizowac!


      WedBug obu z usb i przez internet nawet atrybuty zmienialem na 777 bo gdzies na czeskim forum znalazlem ale nic to nie dalo. Mam BH 1,7,9 z kilkoma wtyczkami praktycznie [wie|y par dni temu stawiaBem, ju| zglupialem calkowicie.
      arti777
    • Original von arti777
      ....".. nawet atrybuty zmienialem na 777 bo gdzies na czeskim forum znalazlem ale nic to nie dalo. .


      Ja nie wiem co ty tam robisz, ale nigdziej nie trzeba zmieniac atrybutow! Napewno ty robisz cos calkowicie innego. ?(. Aby tobie pomoc, opami juz napisal zo powinienez teraz zrobic.
    • Originally posted by Mysliwitz
      Original von arti777
      ....".. nawet atrybuty zmienialem na 777 bo gdzies na czeskim forum znalazlem ale nic to nie dalo. .


      Ja nie wiem co ty tam robisz, ale nigdziej nie trzeba zmieniac atrybutow! Napewno ty robisz cos calkowicie innego. ?(. Aby tobie pomoc, opami juz napisal zo powinienez teraz zrobic.

      Wiec aktualizuje wdg. tej instrukcji wzietej z innego forum nie ma chyba znaczenia pod jakim image sie to robi przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

      NapisaB STANLEYISKRA
      Za po[rednictwem Internetu przez TC wgraj plik fpga do /tmp
      1. W przegldarce wtyczk uruchom Firmware Plugin
      2. Firmware -> select FPGA
      3. Pobierz plik oprogramowania (niebieski przycisk)
      4. Wybierz downloaded plik TS_PRO.dat i rozpocznij operacj
      (NIE WYACZAJ tunera podczas procesu uaktualniania! (Mo|e to zaj wicej ni| 10 minut)
      5. Po wszystkim - zrestartuj.

      Za pomoc karty Memory Stick USB
      1. Pobierz zaBczony plik firmware fpga
      2. Rozpakuj plik i zapisz go na dysku USB
      3. Uruchom pami USB z Mened|era urzdzeD
      4. W przegldarce uruchom wtyczk Firmware Plugin
      5. Wybierz plik z pamici USB TS_PRO.dat i rozpocznij operacj
      (NIE WYACZAJ tunera podczas procesu uaktualniania! (Mo|e to zaj wicej ni| 10 minut)
      5. Po wszystkim - zrestartuj.
      arti777
    • Originally posted by Mysliwitz
      Instrukcja jest OK.

      Masz ten PLIK?

      Mam te 2 pliki ruznia sie tylko data z tego co patrze te z linku sa z data 08-12 a te moje sciagniete sa z data wczorajsza ale przeciez z internetu pobiera sie chyba aktualna wersja ? zaraz sprawdze te pobrane z linku od Ciebie. Dalem juz je na usb
      arti777
    • Originally posted by arti777
      Originally posted by Mysliwitz
      Instrukcja jest OK.

      Masz ten PLIK?

      Mam te 2 pliki ruznia sie tylko data z tego co patrze te z linku sa z data 08-12 a te moje sciagniete sa z data wczorajsza ale przeciez z internetu pobiera sie chyba aktualna wersja ? zaraz sprawdze te pobrane z linku od Ciebie. Dalem juz je na usb


      To samo z takim samym bledem
      arti777
    • Originally posted by Mysliwitz
      Nie, zrob przykladowo zdjecie i zalancz je tutaj do twojego postu.

      oto ten blad
      [Errno 5] Input/output error

      dokladnie tak to wyglada nie moge cos tu tego image wklejic ale tak to dokladnie wyglada w okienku z zoltym trojkatem
      arti777
    • Originally posted by arti777
      Originally posted by Mysliwitz
      Nie, zrob przykladowo zdjecie i zalancz je tutaj do twojego postu.

      oto ten blad
      [Errno 5] Input/output error

      dokladnie tak to wyglada nie moge cos tu tego image wklejic ale tak to dokladnie wyglada w okienku z zoltym trojkatem


      Jak bys nie mial nic przeciwko to moge sie polaczyc na skype wlacze kamerke i zobaczysz krok po kroku jak to sie robi ?
      arti777
    • Original von Mysliwitz
      Ja to musze wyslac dalej. Dlatego potrzebuje zdjencie. Te osoby nie mowia po polsku!

      Moge Ci wyslac na gg albo skype na priva probowalem ale tam sie domaga zeby podac jakas strone z adresem url. Z tego co widze to jeszcze ktos tu z tego forum mial taki problem i jeden czech tez ale nikt mu na to nie odpowiedzial zreszta mam z tego samego sklepu od sponsora tego forum HM w tamtym roku go kupilem i nigdy nie robilem tej aktualizacji bo nie potrzebna byla ale teraz kilka kanalkow wcielo i trzeba to zrobic. Dlatego bardzo bym Cie prosil o pomoc moge Ci podeslac to zdjecie na jakiegos komunikatora. Pozdrawiam
      Artur
      arti777