FPGA aktualizacja

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Original von Mysliwitz
      Na PN w tym forum morzesz wyslac. Ja osobiscie robilem aktualizacje FPGA i nie bylo problemu (i wielu innych tak samo). Nie wiem, gdzie jest ten problem u ciebie.

      Ale nie moge wkleic tego zdjecia nigdzie tutaj na tym forum bo trzeba podawac jakis adres. Do Ciebie te| na priva nie mozna.
      arti777
    • Original von Mysliwitz
      Nie, robisz cos nie tak.

      Jak piszesz cos, to pod textem sa 3 naciski (nie wiem co tam pisze po polsku). 1. jest opcje. A pod tym drugim naciskiem mozesz wkleic zdjencie bez zadnego adresu itd.

      cos mi sie udalo wkleic chyba
      Bilder
      • blad ultimo fpga.jpg

        2,54 MB, 2.448×3.264, 179 mal angesehen
      arti777
    • Original von arti777
      Original von Mysliwitz
      Nie, robisz cos nie tak.

      Jak piszesz cos, to pod textem sa 3 naciski (nie wiem co tam pisze po polsku). 1. jest opcje. A pod tym drugim naciskiem mozesz wkleic zdjencie bez zadnego adresu itd.

      cos mi sie udalo wkleic chyba


      Witam koledzy. Dzisiaj zapodalem nowy a raczej stary fpga 4,4 to z lenistwa bo pomyslalem sobie ze tak bedzie szybciej jak instalowac cale image i co sie okazalo ze fpga 4,4 poszlo bez najmniejszych oporow jak krotko trwala moja uciecha po tym jak zapodalem po tym 4,5 i tu zonk:( znowu ten sam blad. bedac na stronie naszego producenta ni cholery nie znalazlem fpga 4,5 nie wiem z kad fpga 4,5 umieszczane w linkach na forach sie bierze i znowu powstaje pytanie czy te niby 4,5 to 4,5 czy 4,4 ktore zainstalowalo sie bez problemu ? Jednakze canal plus film HD nie swieci dalej:(
      arti777
    • Original von arti777
      Teraz p tej aktualizacjii wyrabalo glos na kanalach hd chociaz na hbo 2 hd jest

      Mysliwitz Ja zapodalem ten 4,4 od uno nie doczytalem ze strony producenta
      i to poszlo bez problemu a od ultimo dalej nie chce malo tego stracilem glos na kanalach hd:(
      arti777
    • Original von Mysliwitz
      FPGA

      Sprobuj ten Plik. Jerzeni sie nie da to bendziesz musial wyslac box do sprzedawcy na gwarancje. HM daje 3 lata gwarancji.
      Tutaj tez nikt nie wie, dlaczego taki bland nastempuje!

      A co z plikiem md5 bedzie wolal o niego ?
      arti777
    • Mysliwitz z twoim plikiem fpga wpla o md5. Pozwolilem sobie na zapodanie wersji od uno tyle tylko ze w wersji 4,5 i tu ciekawostka bo idzie normalnie ale dalej brzk glosu. Zaraz zainstaluje jeszcze raz image ale wydaje mi sie ze ja mam jakis testowy model albo juz nie wiem sam dlaczego instaluje od uno a od ultimo nie rusza :(
      arti777
    • Glos wrocil po zainstalowaniu BH 1,7,9 natomiast c plus film hd i paru innych nie ma ja mysle ze trafila mi sie jakas wersja testowa OD SKLEPU HM z Niemiec i chyba im wy[l to z powrotem. Dziwne jest ze od uno aktualizacja przebiega normalnie chociaz wiem ze nie powinienem tak robic bo moze juz nie wstac ale o dziwo nic sie nie zmienilo to na tyle z moich doswiadczen moze czas sie przesiasc na DM
      arti777
    • Mysliwitz zrobilem szybka instalke BH 1,7,9 i po tej aktualizacji fpga od uno wszystkie kanaly zapalily wiem ze to bylo ryzykowne ale sie oplacilo natomiast czy mozesz poruszyc a raczej zapytac w odpowiednich zrodlach dlaczego w moim przypadku idzie z uno a nie z ultimo ? Ultimo zakupilem jako jeden z pierwszych od HM.
      arti777
    • Byly juz takie przypuszczenia, ze to jest jakis experymentalny box. Ale napewno HM takiego tobie nie sprzedal. To na 100 %.
      Przypuszczalismy, ze moze masz box z innego zrodla niz HM. Ale jak jest od HM, to tez nie wiemy, co sie tam stalo.