Telewizja N DVB-T ADB 100T USB TNK HD

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Odkopie troche temat, zeby nowego nie zakladac.

      Nie moge uruchomic sticka od N ki na image VTI na VU Uno. Na BH dziala mi od strzalu.

      Czy potrzeba jakis sterownik, czy co. Podobna na Duo juz dziala? Jak to jest? Czy ktos z VTT dziala w tym temacie.

      Aha, VTI zainstalowane w Meoboot.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von grzesiek811 ()

    • Originally posted by grzesiek811
      Odkopie troche temat, zeby nowego nie zakladac.

      Nie moge uruchomic sticka od N ki na image VTI na VU Uno. Na BH dziala mi od strzalu.

      Czy potrzeba jakis sterownik, czy co. Podobna na Duo juz dziala? Jak to jest? Czy ktos z VTT dziala w tym temacie.

      Aha, VTI zainstalowane w Meoboot.

      Moge potwierdzic, Uno (Vti 4.2) nie wspolpracuje z tym tunerem ?(. Jesli chodzi o Duo (Vti 4.1) to puki mialem jeden MUX, nie bylo zadnych problemow. Teraz od pierwszego pazdziernika dodali nam drugi MUX i juz stick zaliczyl pare zwiech. Napisz czy jak uzywales BH to bylo z nim wszystko w porzadku?
    • Na BH jest prawie OK. Tzn. przy normalnym uzytkowaniu dziaBa OK. Natomiast gdy korzystam z emu, np. zeby uruchomic kart TNK HD (programy nieparowane), wtedy stick lapie zwieche i przestaje dziaBac, programy sat dziaBaj dalej.
      Przy normalnym uzytkowaniu FTA + DVB-T jest OK i chyba nawet lepiej dziala niz Asus U3100 mini, bo tamten sporadycznie rzycuiB pikseloz. Aapi oba muxy i jest OK.

      Asus tez sie wiesza przy emu, mo|e troch pozniej, ale tez.
      Asusa udaBo mi si odpali na starszym VTI, chyba 4.1, na najnowszym nie potrafie i z tego co pamietam, to tez na emu zwiesiB si.

      Jest jakas szansa, ze nastpne wydania VTI na Uno beda obsBugiwac stick od N ki? W koncu skoro duo potrafi, to uno tez musi. Przez ten tuner jestem skazany na BH.
    • Tuner USB od N-ki

      Witam,

      te| jestem zainteresowany wsparciem VTi dla tego tunera. Potwierdzam, |e pod BH 1.7.8 dziaBa bez problemów na UNO (stabilnie, nie obci|a systemu). Natomiast sam BH jako[ wyjtkowo mi nie pasuje...

      pozdrawiam
    • Originally posted by Mysliwitz
      Ja zapytam. Nie wiem czy to da jakies skutki, bo my mamy inny system DVB-T niz w polsce. Z tym stickiem nie mozemy odbierac naszego DVB-T. Dam znac!

      Wydaje mi sie ze MPEG 2 powinien dzialac na tym tunerze.
      Originally posted by grzesiek811
      To i ja sie dopisze. Oby nie skonczyBo sie na nas dwoch.

      Lista:
      1. ADAM0107
      2. grzesiek811

      Grzesiek, zblirzaja sie swieta, to i zwiekrzy sie liczba posiadaczy Vu+. Trzeba byc dobrej mysli :).

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von ADAM0107 ()

    • Narazie niestety nie da sie tutaj nic zrobic ze wzglendu na inne wazniejsze projekty.

      Ale nic nie jest stracone na przyszlosc. Prawdopodobnie bendzie to zanjakis czas dzialac.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Mysliwitz ()